Полезная информация

Сегодня:


» Запорізькі журналісти проінспектували рух громадського транспорту

Запорізькі журналісти проінспектували рух громадського транспорту
До редакції звернулись запоріжці, які щодня їздять по 72-му та 58-му маршрутах та поскаржились — деколи на транспорт доводиться чекати годинами. Сьогодні з самого ранку наші журналісти вирушили на кінцеві зупинки цих маршрутів — у Хортицький та Шевченківській райони, аби проінспектувати рух громадського транспорту.

Сьома ранку, Шевченківський район. По вулиці Пархоменка, на кінцевій зупинці 72-го маршруту декілька чоловік вже чекають на маршрутне таксі. Транспорт не забарився і приїхав рівно о 7-й 20. Втім, місцеві скаржаться — такі ситуації рідкість, здебільшого стояти на зупинці доводиться годинами. Ще одна маршрутка під’їхала через 20 хвилин, наступна, на наш подив, з’явилась вже за 5 хвилин від попередньої. Втім, через велику чергу до салону потрапили не всі.

Отже, за 40 хвилин очікування, з 7-ї до 8-ї, на кінцеву зупинку під’їхало три маршрутних таксі. Тим часом, на зупинці вже зібралось чимало людей. 8-45, а маршрутки і досі немає. Довгоочікувана 72-а маршрутка з’явилась біля зупинки о 9-10. За 5 хвилин люди, які більше години очікували транспорту, врешті-решт отримують змогу виїхати на роботу.

В міському управлінні транспорту розповідають: наразі на цьому напрямку працює тимчасовий перевізник. Попередні два — від роботи на 72-му маршруті відмовились, тому довелось швидко шукати їм заміну. Новий перевізник на маршрут виставив лише 6 машин.

Не краща ситуація і у Хортицькому районі. На момент початку зйомки, приблизно о 8 годині ранку, тут знаходилось три одиниці транспорту: одна «Рута», один «Богдан» та один великогабаритний автобус «Ман». Саме він, під час нашого спостереження, першим виїхав на маршрут.

Інша ситуація — на зупинці громадського транспорту Лахтинська. На 58-му маршрутку зібралась черга. Люди кажуть, проблема з транспортом є. Кількість 58-х маршруток недостатня, а пасажиропотік великий. Те ж саме, кажуть люди, і з рухом 58-х маршруток у зворотньому напрямку, особливо у вечірню годину пік. Нарешті до зупинки приходить довгоочікувана «Рута», але зайти в салон щастить не всім. Поки тривало спостереження, ми зафіксували й час, за який одна 58-ма маршрутка проводить повний рейс. «Рута», повернулась через півтори години.

У профільному управлінні міськради стверджують — нещодавно провели перевірку всіх маршрутів у Хортицькому районі. Порушень виявили чимало, та найбільша кількість невідповідностей договору — саме на 58-му маршруті. Вирішувати проблеми на обох маршрутах почнуть вже найближчим часом. В Управлінні транспорту кажуть договір з перевізником на 58-му маршруті буде розірваний. А нові автобуси вийдуть на 72-й маршрут вже у березні.скачать dle 12.1
Категория: --- | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.