Полезная информация

Сегодня:


» » СБУ: Бойовика «ДНР» засудили до 8 років заочно

СБУ: Бойовика «ДНР» засудили до 8 років заочно

За матеріалами Управління СБ України в Запорізькій області до 8 років позбавлення волі заочно засуджено бойовика терористичної організації «ДНР», який причетний до вчинення диверсії на мостовій споруді (залізничних шляхах), розташованих в Запорізькій області.

Відповідне рішення ухвалив Жовтневий районний суд міста Запоріжжя. Учасника НЗФ визнано винним за ч.1 ст. 258-3 КК України «Створення терористичної групи чи терористичної організації».

Йому призначено покарання у вигляді 8 років позбавлення волі. Початок терміну відбування покарання обчислюватиметься з дня його фактичного затримання та приведення судового вироку до виконання. Вирок набув законної сили.

З 2014 року чоловік сприяв злочинній діяльності терористичної групи «батальйон Восток», яка є підконтрольною терористичній організації «ДНР». У складі НЗФ зрадник виконував різні завдання своїх «ватажків», зокрема й терористично-диверсійного спрямування.

СБ України нагадує, що діяння передбачене ст. 258-3 КК України - створення терористичної групи чи терористичної організації, керівництво такою організацією або участь у ній, а так само організаційне чи інше сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації, караються позбавленням волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Також, зазначається, що звільняється від кримінальної відповідальності особа, крім організатора і керівника терористичної групи чи терористичної організації, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про відповідну терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв’язку із створенням або діяльністю такої групи чи організації, якщо в її діях немає складу іншого злочину.

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.