Полезная информация

Сегодня:


» » Росія вже неспроможна «годувати» «ДНР» та «ЛНР»

Росія вже неспроможна «годувати» «ДНР» та «ЛНР»

Згідно останніх даних, на окупованому Донбасі планується закрити більшу частину шахт і залишити близько 35 тисяч шахтарів без роботи та грошового забезпечення.

Провідні фахівці зазначають, що до 2014 року вугільні підприємства дотувались із бюджету України, також в Україні діяв мораторій на визнання вуглевидобувних підприємств банкрутами, а після окупації дотації припинились.

Мешканці окупованих територій розповідають, що вчителям та медикам зменшили заробітну плату, а деяким категоріям працівників її взагалі не платять. Як приклад, одна жінка, яка проживає в м. Донецьк (працює на одній із шахт), повідомила, що за минулий місяць їй заплатили лише 223 рублі, що дорівнює лише 80 гривень. Вона додала, що окупаційна влада пояснює зменшення зарплат війною та агітує шахтарів їхати в Якутію.

Повідомляється, що на державних підприємствах замість заробітної плати видають продуктові набори, які надходять з РФ в рамках «гуманітарної допомоги», вказується, що дані продукти мають досить низьку якість і взагалі є небезпечними для здоров’я. Досить частими є випадки коли люди змушені обмінювати одяг на харчі.

Крім цього за інформацією отриманою від достовірного джерела, зарплату не платять не лише шахтарям, а й своїм «захисника». Бойовики масово скаржаться та покидають ряди т.зв. «ополчення». Про даний факт свідчить те, що представники вказаних псевдо республік поступово почали втікати та здавати своїх же. Один з бойовиків повідомив, що керівництво дає рівно стільки , щоб дожити до наступної виплати.

Також, не дивлячись на «красиві» повідомлення підконтрольних сепаратистам місцевих ЗМІ про покращення рівня життя в т.зв. «ДНР/ЛНР», реальність така, що мешканцям окупованих територій необхідно докладати зусилля для пошуку автомобільного палива, обходитися без грошей та виживати в умовах нехватки хлібу.

Місцеве населення Донбасу та й самі бойовики почали масово розчаровуватися в так званих республіках «ЛНР/ДНР» та вже не бачать в них майбутнього.


скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Украина | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.