Полезная информация

Сегодня:


» » Будинок смутку «Сонечко»

Будинок смутку «Сонечко»

Вже не перший рік у Комунальній установі «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» Запорізької обласної ради (Скорочено: будинок дитини «Сонечко»), відбуваються незрозумілі речі, за якими стоїть Лебедєва Олена Веніамінівна, керівник та головний лікар закладу.

Замість того, щоб давати дітям тепло, любов, піклування, надію та відповідне медичне забезпечення, Лебедєва О.В. займається, в першу чергу, власним збагаченням за рахунок «Сонечка». Вже неодноразово писалися скарги на правоохоронні органи з приводу відвертого свавілля у закладі, породженого Лебедєвою О.В.

Так, остання проводила різноманітні махінації із фінансовою та матеріальною допомогою від меценатів, була фігурантом різноманітних адміністративних правопорушень, зокрема, конфлікту інтересів.

«Прославилася» Лебедєва і своїм не адекватним відношенням до представників правоохоронних органів, яких ледве на збила на авто, намагаючись уникнути зустрічі у стінах власного закладу.

Вказана ситуація нагнітає соціальне напруження в закладі, однак, від обласного керівництва не слідує відповідної реакції на оцінку вказаної ситуації.

Ми живемо у період активного становлення та формування Української держави, в тому числі її керівного апарату на всіх ланках. Дотримуючись нового політичного курсу, керівники, що не тільки не справляються із своєю роботою, а паплюжать репутацію закладу, тим самим міста, області не мають права залишатися на своїх посадах. Шлях ефективного керівництва має бути відкритим для чесних і спроможних людей, особливо, якщо їх діяльність стосується невинних дитячих сердець!


скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.