Полезная информация

Сегодня:


» » П’яні бойовики «ДНР» та «ЛНР» продовжують вбивати один одного

П’яні бойовики «ДНР» та «ЛНР» продовжують вбивати один одного

На території окупованого Донбасу тривають випадки загибелі бойовиків через зловживання алкоголем або наркотичними засобами.

Як стало відомо, 29 травня 2020 року в м. Хрустальний (Красний Луч) Луганської області під час конфліктної ситуації (розбірок) в середовищі бойовиків «ЛНР» було застосовано гранату РГД. Внаслідок вибуху 2 особи загинуло, а 3 особи отримали поранення різного ступеню тяжкості.

Згідно отриманих даних, під час п’яних розбірок загинув бойовик «ЛНР» - Пустовалов Валерій Миколайович, 18.03.1967 р.н., який приймав участь в бойових діях проти ЗСУ в районні м. Дебальцеве. Особа, яка застосувала гранату, також загинула.

Крім цього, за інформацією отриманою від достовірного джерела, бойовики під час одного зі своїх святкувань в розважальному закладі, нанесли тілесні ушкодження персоналу і заподіяли значні матеріальні збитки закладу й взагалі перестрілки між бойовиками вже є звичайною для населення ситуацією.

Окрім цього, на окупованій Донеччині був зафіксований інцидент, коли під час сутички між «народною поліцією» та бійцями одного з підрозділів «ДНР» було вбито трьох осіб, ще п’ятьох було поранено.

Населення Донбасу дедалі більше розчаровується в так званих республіках «ЛНР/ДНР».


скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Украина | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.