Полезная информация

Сегодня:


» » Заборона на поширення окремих друкованих видань в Україні, як один з найважливіших кроків до перемоги в «інформаційній війні»

Заборона на поширення окремих друкованих видань в Україні, як один з найважливіших кроків до перемоги в «інформаційній війні»

Антиукраїнським книжкам із Росії до України – зась. Уряд систематично виявляє та додає до Переліку книжкові видання, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини. Наразі, щоб завести на територію України друковану літературу зпочатку треба буде отримувати відповідний дозвіл, а от щодо сумнівної літератури, яку захочуть завезти з Росії, вирішує ціла експертна рада.

Власники українських книгарень вже мали проблеми з правоохоронними органами щодо розповсюдження та ввезення забороненої «Державним комітетом телебачення і радіомовлення України» літератури, друкованих видань тощо. Як приклад, у вересні 2019 році на Львівщині «Держкомтелерадіо» за сприяння СБ України припинили незаконну реалізацію без відповідного дозволу видавничої продукції, що має походження з території держави-агресора та накладено штраф на власника львівської книгарні у розмірі 41,7 тисяч гривень. Мало це чи ні, вирішуйте самі, але сплатити доведеться.

Основні причини заборони ввезення і поширення на території України видавничої продукції є:

– якщо зміст спрямований на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади;

– пропагують війну, вчинення терористичних актів;

– пропагують комуністичний та/або націонал-соціалістичний (нацистський) тоталітарні режими та їхню символіку;

– розпалюють міжетнічну, расову, релігійну ворожнечу;

– зміст якої посягає на права і свободи людини;

– пропагують РФ, зокрема її органи влади, представників органів влади, працівників культури та інших сфер держави-агресора, які публічно підтримують окупацію території України;

– використовують шаржування державних символів України (Державного Герба, Державного Прапора, Державного Гімну) у будь-якому вигляді.

На даний час, «Держкомтелерадіо» було оновлено (http://comin.kmu.gov.ua/control/publish/article/system?art_id=142344&cat_id=142342 – останні зміни відбулися 02.04.2020 року) «Перелік книжкових видань антиукраїнського змісту» – список зі 219 книг, виданих переважно у Росії, а також в окупованому Криму та на території ОРДЛО, ввезення яких в Україну заборонено. Серед них – зокрема, книги Захара Прилєпіна, Олександра Дугіна та Едуарда Лімонова.

Вже протягом десятків років росіяни намагаються в Україні реалізовувати ідею «русского мира». Усе це робиться через історичну пам’ять, через інтерпретацію історичних подій, стосунків між українцями і росіянами».

Працівниками «Держкомтелерадіо» продовжується робота спільно з правоохоронними органами України на виявлення незаконного розповсюдження забороненої літератури та на її вилучення, з подальшим накладенням штрафних санкцій.

Такі дії не є цензура, а протистояння української держави багаторічній інформаційній війні, яку веде проти України Російська Федерація, претензії варто мати до Путіна і до Росії. Не забрали би вони Крим, не вбивали би українців на Донбасі, то й не було б ні цього, ні інших подібних законів та інших  нормативно-правових актів (наприклад Указ президента України щодо продовження заборони російських сайтів та соцмереж в Україні). Закон спрямований проти великих партій антиукраїнських книжок, які раніше безперешкодно потрапляли у східні та південні регіони України.


скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.