Полезная информация

Сегодня:


» » Тут пану можна все, він же ПАТРІОТ

Тут пану можна все, він же ПАТРІОТ

Мені стало відомо, що в м. Запоріжжі, в нашому рідному місті наразі «набирає обертів» відомий колишній бюрократ, нині громадський діяч та псевдопатріот України, Сухінін Дмитро Валентинович.

Якщо хтось не має уяви про кого йде мова, то нижче додаю короткий екскурс у минулі роки Дмитра Валентиновича.

Трудова та невдала політична діяльність. Так, трудова діяльність Дмитра Валентиновича розпочалася у 1992р. Це був початок його роботи у системі Держпродспоживслужби України в Запорізькій області. У 2011-2013 роках Дмитро Валентинович займав посаду начальника управління захисту прав споживачів Держпродспоживслужби в Запорізькій області.

Перебуваючи на посаді начальника управління захисту прав споживачів Держпродспоживслужби в Запорізькій області, Дмитро Валентинович займався здирництвом та вимаганням грошей у підприємців Запорізької області на протязі 2-х років. Зокрема, перед його візитом до будь-якого підприємця (в м.Запоріжжі або у іншому районі Запорізької області), довірена особа обходила зазначені магазини та визначала скільки особа повинна перевести грошей. У разі відмови підприємця «сплачувати данину», Дмитро Валентинович наказував виписувати штрафи на значно більші суми. Крім того, Дмитро Валентинович на той час був членом партії «Зелена планета» та вимагав перераховувати гроші на рахунки саме партії, з метою подальшого балотування до Верховної Ради України. В період з 2010-2013рр. мав спільні бізнес інтереси з колишніми губернаторами Запорізької області Пеклушенком О.М. та Барановим В.О.

На початку 2013 року підприємці області об’єдналися та написали колективне звернення до губернатора області Пеклушенка О.М. щодо протиправних дій Дмитра Валентиновича (Пеклушенко О.М., до губернаторства, був керівником Дмитра Валентиновича у Держпродспоживслужбі в Запорізькій області). Після цього Пеклушенко О.М., через засоби масової інформації, відкрито звернувся до підприємців області та інших осіб, які постраждали від зловживання службовим становищем Дмитра Валентиновича, та заявив про передачу вказаних матеріалів до правоохоронних органів.

В результаті, Дмитро Валентинович втратив свою посаду, на нього було складено протокол про корупцію. Жовтневим районним судом м.Запоріжжя Дмитра Валентиновича було визнано винним, Дмитро Валентинович має непогашену судимість за ч.2 ст. 191.

Початок кінця громадської діяльності.

У 2014 році головою Запорізької ОДА стає давній «бізнес-партнер» Дмитра Валентиновича - Баранов В.О. Останній, своїм указом заснував Координаційну раду з питань розвитку козацтва («КРК») при Запорізькій ОДА, де особисто був головою та призначив Дмитра Валентиновича заступником вказаної ради.

До вказаної ради входили отамани 72-х козацьких формувань Запорізької області. З метою збільшення впливу у козацькому середовищі регіону, Дмитро Валентинович за прискореною процедурою увійшов до складу козацького формування «Міжнародний союз козаків – Запорозька Січ» («МСК-ЗС», на той момент верховним отаманом вказаної структури був Хрущ В.Л.) та отримав погони генерала козацтва. Разом з тим, у цьому ж році за підписом Хруща В.Л., Дмитра Валентиновича було виключено зі складу «МСК-ЗС» за порушення статуту, «Звичаєвого права», перевищення посадових повноважень, умисної конфронтації з іншими отаманами та внесення розколу в козацькому середовищі.


У цьому ж році представники органів влади та місцевого самоврядування в рамках спільної з козацтвом роботи «КРК» ініціювали обговорення питання щодо об’єднання козацьких структур в єдину організацію, діяльність якої буде спрямована на підтримання козацтва як історико-культурної спадщини  та розвиток проукраїнського козацтва на території регіону. Вказане мало бути показовою консолідацією для подальшого формування позитивного іміджу української культури, як символу сучасної державності. Проте, під час свого виступу на зазначеному заході Дмитро Валентинович піддав жорсткій критиці ініціативи органів влади при цьому зазначив, що згідно свого  історичного походження, козацтво є незалежним від держави. В результаті виступу останнього, присутніми не було досягнуто консенсусу з вказаних питань, будь-яких рішень щодо об’єднання організацій та ведення подальшої спільної діяльності  прийнято  не було.

У період часу з 2014-2015рр. Дмитро Валентинович отримував бюджетні кошти на розвиток козацького середовища регіону, з фонду ЗОДА. Про вказаний факт Дмитро Валентинович не повідомив отаманам – членам координаційної ради. Вказані кошти Дмитро Валентинович привласнював та переводив на рахунки свого прибічника Павла Білана. Окрім виданих грамот та медалей окремим отаманам Дмитро Валентинович жодним чином не намагався розвивати козацтво Запорізького регіону.

В зв’язку з цим, на черговій Раді отаманів, що відбувалась у 2015 році у приміщенні ЗОДА, отамани, які дізналися про виділення коштів на потреби козацтва, почали задавати Дмитру Валентиновичу питання звітності за отримані ним державні кошти. Реакцією Дмитра Валентиновича було термінове закриття ради (в той день більшість козацьких структур вийшли зі складу координаційної ради). Після зазначеного конфлікту більшість козацьких структур регіону не проводить жодних заходів, очікуючи на вихід зі складу «КРК» та з козацького середовища в цілому такої постаті як Сухінін.

На початку червня 2016 року Дмитро Валентинович в силовий спосіб, погрожуючи життю та здоров’ю діючому керівнику «МСК-ЗС» Кириченку С.П., заволодів документами та печаткою вказаної структури, після чого проголосив себе її керівником. Ставши самопроголошеним верховним отаманом «Міжнародного союзу козаків – Запорозька Січ» та головою «Координаційної ради з питань розвитку козацтва при ЗОДА», значно активізував процес розвалу козацької спільноти Запорізької області. За вказаний період часу, завдяки деструктивній діяльності Дмитра Валентиновича, у Запорізькій області припинили діяльність більшість громадсько-козацьких організацій.

До речі, юридично діючий і законний керівник «МСК-ЗС» Кириченко С.П., написав заяву до поліції, повідомив про викрадення в нього печатки та документів структури. Згодом відновив документи своєї організації та зробив нову печатку (печатка, що лишилася у Дмитра Валентиновича юридично не дійсна, але відомо що останній продовжує нею візувати документи). Крім того, у 2019 році Кириченко С.П. та рада отаманів «МСК-ЗС» протоколом №4 в черговий раз виключила Дмитра Валентиновича зі складу структури.


Також, вже губернатор Бриль К.І. виявив неодноразові факти підроблення Дмитром Валентиновичем фінансових документів начальника Управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ЗОДА Зубченка О.С. на виділення коштів у підтримку розвитку козацтва, чим дискредитував усю козацьку спільноту регіону. Після цього Бриль К.І. заборонив Дмитру Валентиновичу та іншим представникам козацького середовища відвідувати ЗОДА та переформатував «КРК», зробивши Дмитра Валентиновича рядовим її членом.

Крім того, за неодноразові прояви аморальної та протиправної поведінки Дмитра Валентиновича єпископ Запорізький та Мелітопольський ПЦУ Фотій заявив останньому: «Ви непорядна людина і моя нога не ступить там, де Ви є».

            У зв’язку з цим, Дмитро Валентинович  шукає прибічників у м. Києві для дискредитації єпископа Запорізького та Мелітопольського ПЦУ Фотія щодо нібито неналежної роботи останнього з козацькими формуваннями і неспроможності керуючого Запорізькою єпархією ПЦУ належним чином виконувати свої обов’язки, з метою подальшого ініціювання питання про відсторонення останнього від керівництва Запорізькою єпархією ПЦУ.

 

            Але перейдемо до теперішнього часу, до найголовнішої теми дня – прагнення Дмитра Валентиновича повернутися до «великих справ».

         Отже, за інсайдерською інформацією, Дмитро Валентинович дуже активно критикує діючу владу в Україні, у зв’язку з тим, що представники Запорізької ОДА вже тривалий час ігнорують його «постать». Загалом, в колах Запорізької спільноти, Дмитро Валентинович відомий, як скандальна особа, основною діяльністю якого є популяризація власної персони, шляхом поширення неправдивої інформації про себе та встановлення на цій основі нових контактів з корисливих мотивів. Прикриваючись громадською діяльністю, Дмитро Валентинович під патріотичними гаслами працює над отриманням владних повноважень в Запорізькій області та особистої фінансової вигоди.

Разом з тим, після звільнення з посади голови ЗОДА Турінка В.В., Дмитро Валентинович знову «підняв голову» та почав розповсюджувати про себе нові байки в регіоні. Зокрема, за словами Дмитра Валентиновича, він має впливових покровителів у м.Києві, а саме, співробітників керівного складу одного із підрозділів СБУ, Військової розвідки, Офісу Генерального прокурора України та навіть Міністерства оборони України, звідки отримує постійні вказівки на діяльність в м. Запоріжжі. Крім того, Дмитро Валентинович вихваляється своїми давніми зв’язками з екс-головою Запорізького регіону, екс-мером м.Бердянська та екс-нардепом Барановим В.О., якого за його словами запрошено на посаду радника нового губернатора ЗОДА Боговіна В.В.

А ви спитаєте, а для чого Дмитру Валентиновичу розповідати про себе байки та інші «геройські сказання»? Все дуже просто – підняти власний авторитет, отримати посаду радника губернатора ЗОДА та офіційно очолити козацькі формування області. А далі ще цікавіше: під виглядом охоронної діяльності, використовуючи козацькі організації, Дмитро Валентинович планує організувати «кришування» незаконного вилову риби в Азовському морі та «збору» коштів з регіональних металургійних підприємств Запорізької області нібито для надання грошової допомоги для організації волонтерської допомоги бійцям ЗС України, які проходять службу в зоні ООС. Звісно, що ніякої звітності про витрачені кошти ви не побачите, тому що Дмитро Валентинович краще побудує собі новий багатоповерховий приватний будинок та купить новеньке авто, розповідаючи усім навкруги який він патріот України, бо це його робота – говорити те, що люди прагнуть почути і що не в змозі перевірити!

Тобто, простими словами кажучи, Дмитро Валентинович планує заснувати незаконне воєнізоване чи збройне формування з числа козаків регіону, офіційно очолити його в якості (наприклад) радника губернатора з питань розвитку козацтва та займатися протиправною діяльністю.

Отже, шановна громада Запорізької області, будьте обережні та обачні, не підтримуйте жодних ініціатив Сухініна Дмитра Валентиновича, не приєднуйтесь до складу його псевдо-козацьких формувань, тому що відповідальність за вказані вище злочини передбачена ст. 260 Кримінального Кодексу України (у тому числі і участь у таких формуваннях та їх фінансування)!

Нову владу необхідно підтримувати у прагненні знайти достойних кандидатів на ті чи інші посади, а не допомагати старим злочинцям отримувати владні повноваження та продовжувати свою протиправну діяльність, дискредитуючи цим усю вертикаль діючої влади в Україні!

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.