Полезная информация

Сегодня:


» » Публічні закупівлі «Маленької Швейцарії» Запорізького району!

Публічні закупівлі «Маленької Швейцарії» Запорізького району!

07.10.2019 Широківська сільська рада Запорізького району завершила процедуру тендерних закупівель на нове будівництво дитячого будинку сімейного типу (житлового будинку) в сел. Відрадне по вул. вул. Фестивальній за 7 968 433,31 грн. Переможцем було визнано ТОВ «Будівельна компанія «Моноліт-Сервіс».

Окрім зведення самої будівлі виконавець повинен обладнати систему димовидалення та вентиляції, котельню та систему опалення, водопровід та каналізацію, встановити сантехніку, електропроводку тощо.

Єдиним конкурентом переможця на цьому тендері було вже відоме та сумнозвісне ТОВ «НИКА 2012». Чому сумнівне? Бо завдяки цьому генеральному підряднику мешканці с. Відрадне, с. Лукашеве, с. Малишевка та с. Дніпрельстан Широківської громади вже 2-й рік поспіль живуть з перебоями водопостачання або взагалі повною його відсутністю.

Цікаво, що субпідрядною організацією ТОВ «БК «Моноліт-Сервіс» планує залучити КП «Благводсервіс широківської громади» у якого планує орендувати екскаватор!

ТОВ «БК «Моноліт-Сервіс» до перемоги у тендері на нове будівництво дитячого будинку приймало участь лише в чотирьох дрібних підрядах на загальну суму 19,7 тис. грн. І всі від Широківської сільської ради.

Раніше директор ТОВ «БК «Моноліт-Сервіс» Мотенко В.М. очолював ФОП Мотенко В.М. та отримав від Широківської сільської ради та її підпорядкованих установ 68 (!) підрядів загальною вартістю 9 422 377,51 грн.

На даний час ТОВ «БК «Моноліт-Сервіс» перемогло у 51 процедурі на загальну суму 12647111,05 грн: 49 тендерів проводила Широківська сільська рада, 2 тендери – Володимирівський заклад ЗСО «Успіх» Ширкоівської сільської ради.

Цікаво, кількість отриманих перемог на платформі публічних закупівель та укладених договорів пов’язана із тим, що ТОВ «БК «Моноліт-Сервіс» в особі її директора Мотенка В.М. і насправді є незамінними фахівцями та робітниками, чи все ж таки між головою Широківської ОТГ та Мотенком В.М. існують певні домовленості?

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.