Полезная информация

Сегодня:


» » Фктивний шлюб: путівка у рабство

Фктивний шлюб: путівка у рабство

Схема укладання фіктивних шлюбів має приблизно такий вигляд. Посередник шукає в Україні самотніх малозабезпечених жінок й пропонує їм оформити шлюб за винагороду у 500—700 доларів США. Після реєстрації шлюбу іноземець має всі підстави для легалізації на території України.

Шлюби за добу торік і від початку цього року з Українками оформили по-над трьох тисяч іноземців.  Це переважно мешканці Грузії, країн Близького Сходу, Марокко, Франції, Польщі та інших держав.

Після отримання документів іноземці, які в такий спосіб легалізувалися в Україні, зазвичай зникають з поля зору. Вони «осідають» у великих містах, щоб «загубитися» серед значної кількості людей, і нерідко вдаються до злочинів.

Через бажання отримати дармові долари наші співвітчизниці часто мають великі проблеми, пов’язані вони з тим, що їхні фіктивні чоловіки, потрапляючи під кримінальні статті, наражаючи на небезпеку і самих панянок. Адже деякі статті Кримінального кодексу передбачають конфіскацію майна, таким чином українки можуть позбутися і його. Одинокі матері втрачають статус одиноких, а відтак і передбачені для них пільги.


скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.