Полезная информация

Сегодня:


» » Зупинки замість водопостачання та доріг

Зупинки замість водопостачання та доріг

В поле зору нашого видання знову потрапила Широківська сільська рада Запорізького району.

Цього разу, мова піде про такий популярний на місцях спосіб відмивання грошей як установка зупинкових комплексів.

Витрати мінімальні, порівняно прості роботи з установки, плюс на роботах можна ще до 50% отримати чистого «навару». А за умови залучення до робіт некваліфікованого персоналу разом сума «навару» збільшується.

Не варто забувати і те, що в Широківській сільській раді на даний момент керує, відомий нашим читачам (та й читачам інших Інтернет видань) голова громади Денис Коротенко і його заступник Дмитро Свіркін (колишній керівник ЖКГ Запоріжжя при мері Олександрі Сіні під пильним оком, не менш відомого, Євгенія Анісімова).В даному конкретному випадку подібні роботи виконувало ТОВ «Реконструкція Строй-Сервіс», яке отримало перемогу в проведеному Широківською сільською радою тендері. Нагадаємо, що практично всі тендери в Широківській сільраді проходять з одним учасником, тобто ні про яку конкуренцію і мови бути не може.

Всього на обладнання зупинкових комплексів у кількості 5шт. сільська рада перерахувала вказаному ТОВ суму 796 тис. грн (згідно інформації сайту DOZORRO). Вказана сума, в майже рівних частинах по 199 тис. грн, була перерахована на придбання самих зупинкових комплексів, придбання до них сміттєвих урн і лавок, установку самих комплексів і власне установкою урн та лавок. Невдовзі перед цим аналогічна сума була витрачена на ремонт зупинкових комплексів. Всі зазначені роботи і платежі були здійснені в травні 2019 року.

Шляхом нескладних арифметичних дій отримуємо вартість одного зупинкового комплексу в сумі близько 160 тис. грн, що для бюджету сільської ради досить істотно!Цікавим також є те, що виконавець робіт раніше в тендерах участі не брав, єдиним замовником його послуг була тільки Широківська сільська рада та її комунальне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Сімейний лікар». Всього ТОВ «Реконструкція Строй-Сервіс» отримало від сільської ради 2 млн. 413 тис. грн за період з листопада 2017 року по червень 2019 року. Насторожує також і універсальність цього ТОВ. Крім зупинок, тут тобі і ремонт з діагностикою автотранспортних засобів, встановлення металопластикових вікон в школах, внутрішній та зовнішній ремонт будівель шкіл, ремонт дитячих майданчиків, ремонт систем опалення клубу, санітарна обрізка дерев, ремонт внутрішньо квартальних доріг.Ще цікавіше те, що з моменту реєстрації і до закінчення періоду плідної співпраці з Широківською сільською радою, єдиним керівником і власником ТОВ була Кирильченко Оксана Сергіївна, і на період співпраці з сільрадою ТОВ було перереєстровано із м. Запоріжжя до с. Лукашеве Запорізького району по вул. Центральної, б.7-А. Однак, несподівано для всіх заздрісників, таке успішне ТОВ змінює керівника і власника на Теснозуб Ольгу Володимирівну. А, що ще не зрозуміліше – перереєструється в місті-герої Одесі і змінює свою назву з ТОВ «Реконструкція Строй-Сервіс» на ТОВ «Метал Юніон». Залишається тільки здогадуватися, як Широківська сільська рада допустила розрив відносин з таким універсальним і надійним партнером.Варто ще замислитися на тим, чи зможе і надалі таке успішне ТОВ залишатися таким же успішним з новою назвою і господинею, адже у громадянки Теснозуб Ольги Володимирівни у власності та управлінні перебувають ще кілька десятків фірм і підприємств з різною пропискою і видами діяльності.Судячи з того, що після таких маніпуляцій ТОВ «Метал Юніон» (воно ж ТОВ «Реконструкція Строй-Сервіс») не брало участі ні в одному тендері і не отримувало на свій банківський рахунок грошових коштів… Щось пішло не так?!Ну, що ж, в черговий раз, керівництво Широківської сільської ради втратило «надійного партнера», а держава стабільного неплатника податків.

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.