Полезная информация

Сегодня:


» » На окупованій території «ДНР» хворіти заборонено

На окупованій території «ДНР» хворіти заборонено

У невизнаній «народній» є один негласний, але дуже закономірний принцип - порівняння з Україною.

Яка б «халепа» не трапилася на просторах бананової, головне, щоб в Україні не було краще:

«Що? Поки паливно-мастильні матеріали «тирили», врожай покрали? Це нічегооо - в Україні он теж через посуху зберуть менше запланованого! Ураааааа!»

«Що? Шахти топимо? Без зарплат сидимо, але із загрозою екологічної катастрофи - скоро нам Чорнобиль рекреаційною зоною здасться? Це нічегоооо головне, що в Україні у шахтарів з зарплатами теж погано! Урааааа».

За таким принципом люди виживають вже який рік, втішаючи себе тим, що там - за КПВВ трохи краще.

Намагаються, як можуть, і самі бойовики, підкидаючи приводи для порівнянь. Чого тільки варта «медична реформа ДНР». Щоб жителі ОРДЛО не впадали у депресію, страждаючи за українськими інновацій, Пушилін вирішив і собі внести ряд змін в сфері охорони здоров'я. У кращих традиціях курфюрера зміни пройшли не в кращу для медиків сторону і зроблено все було нишком-тишком. «Сюрприз» зіпсували самі жителі «республіки», почавши зливати «нововведення»  в мережу Інтернет.

Одним словом, недобре вийшло з молодшим медперсоналом - прибрали їм всі надбавки і премії. А «голий» оклад медсестри становить в «республіці» 3800 російськими рублями. Авжеж, не 2800, звичайно, на які змушують виживати двірників і озеленювачів, але теж, погодьтеся, небагато.

Схоже, що т.зв. «уряд», не наважившись у відкриту скоротити штат і без того напівпорожніх лікарень, вирішив просто вижити медсестер і санітарок шляхом відбирання у останніх чесно зароблених грошей.

Розумієте що відбувається? При Україні медсестри отримували заробітню платню у гривнях, потім прийшло «керівництво ДНР»  та все було переведено в рублі, але суть не змінилася - отримували 5-7 дерев'яними, а потім прийшла «реформа»...

Для початку, щоб люди не обурювалися, залишилося все як було - треба ж було якось стримувати людей - протести населення були явно не до речі. Потім одним вольовим рішенням «керівництво ДНР»  знизило виплати вдвічі. Ну, а чого вже - вже сидить, вже ніхто не зрушить!

Чому ви спитаєте? Навіщо гнобити власний народ, який своєю байдужістю або своєю підтримкою, без різниці, посадив тебе в це крісло? Є тільки одна причина - щоб зайняті проблемами виживання люди не вникали в той «дерибан», який влаштували на нашій землі адепти «русского мира»...

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Украина | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.