Полезная информация

Сегодня:


» » В Запоріжжі відбулась велика Рада отаманів Запорізького козацтва

В Запоріжжі відбулась велика Рада отаманів Запорізького козацтва

19 травня 2018 року в стародавньому козацькому місті Пологи Запорізької області відбулася Велика Рада отаманів Запорозького козацтва до якої входять представники потужних патріотичних організацій з десяти областей України.

Вперше в новітній історії України керівники, старійшини, видатні козаки-воїни, волонтери, науковці, освітяни, прийняли історичне рішення щодо підтримки рішучих дій Президента України Петра Порошенка, Патріарха УПЦ КП Філарета, Верховної Ради України щодо надання Томосу для створення в Україні Єдиної Автокефальної Помісної Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Голова Ради Дмитро Сухінін (кандидат наук з державного управління, військовий історик, автор книг, член НСЖУ, начальник штабу КРК ЗОДА) зачитав підготовлене та підтримане присутніми перше історичне звернення до Українського Козацтва також висловити свою думку та підтримати зусилля громадськості, козацтва, можновладців та священнослужителів УПЦ КП щодо встановлення історичної справедливості, повернення суспільства до духовної православної християнської єдності, поваги до священного.

Карбу пращурів, підтвердження незалежності та права народу на віру та волю - позитивного вирішення важливішого для подальшого демократичного розвитку країни питання створення Єдиної Помісної Української Православної Церкви.

Також, Велика Рада отаманів Запорозького козацтва одноголосно підтримала політичний курс держави на європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Дмитро Валентинович підкреслив важливість прискорення процесу, як вагомого чиннику забезпечення надійної оборони України подальшого сталого економічного та культурного розвитку, він доповів про заходи козацького патріотичного руху опору з метою посилення оборонної, волонтерської, національно-патріотичної роботи, наукових та виховних заходів. Був презентований новий інформаційний проект - альманах «Українське патріотичне козацтво», та література про співпрацю України з Північно-Атлантичним Альянсом з коментарями та роз’ясненнями. Враховуючи гостру необхідність у вивченні історичних фактів та правдивого героїчного минулого та боротьби з окупантами й прокремлівськими найманцями, агресією проти України член піклувальної ради, отаман Пологівського полку МГО «Міжнародний союз козаків «Запорозька Січ» Віктор Гонтар передав книги для створення ще одної філії у військових частинах Першої Національної громадської козацької історичної бібліотеки.

Також шановні присутні закликали українських козаків принципово реагувати на прояви сепаратизму, антидержавні політтехнології, бажання деструктивних політичних сил використати патріотів в брудній боротьбі за владу або розповсюдженні ворожих ідей «Отдельного коренного народа», що навмисно роз’єднують українців. Прийнято рішення про проведення в Запоріжжі Третього міжнародного конгресу козацтва.

На зборах виступили - отаман Пологівського полку Віктор Гонтар, отаман Мелітопольського осередку полковник ЗСУ у відставці я Олександр Литвин, голова ради отаманів МСК ЗС Володимир Лютий, члени Ради, старшина та старійшини Олег Куртов, Віктор Тоцький, протоієрей УПЦ КП отець Григорій, Валерій Свідерський, отамани Кальченко, Плясецький, заступник голови Пологівської РДА Ірина Півень, берегиня козацького руху - волонтер Ангеліна Устименко, директор середньої загальноосвітньої школи, голова лекторської групи Юрій Кириченко. Голова Ради щиро привітав присутніх з Днем Європи. Одностайно вирішено провести День козацьких перемог та панахиду по загиблим козакам та воїнам - захисникам України за традицією 2 червня на славетному острові Хортиця та запросити побратимів зі всієї країни.

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.