Працівники "пошти ЛНР" крали російські гроші у якості пенсій для неіснуючих людейКремль "кинув" бойовиків "ДНР" на гроші для порятунку від затоплення шахтПеремоги тижня в ООС: Вдала вилазка в тил ворога і 18 ліквідованих бойовиківДекабрь цвета хаки. Как страна живет при военном положенииВпечатляющие результаты первой недели военного положенияБізнесмени в рясахІНТЕРВ`Ю З ПРЕОСВЯЩЕННІШИМ ФОТІЄМ, ЄПИСКОПОМ ЗАПОРІЗЬКИМ І МЕЛІТОПОЛЬСЬКИМПамятка от СБУ: что делать, если вы по работе в Азовском море и вас собираються задержатьЗапорізька громадськість в черговий раз звернулась до архієреїв УПЦ (МП) Запорізького регіону"Тренувальна база "путінюгента": Окупанти перетворили "Артек" на мілітаризований табір (ФОТО)Підсумки тижня в "ЛНР": Ціна людського голосу та навала "спостерігачів"Перемоги тижня в ООС: Десятки "покрошених" бойовиків і терорист-підривник за гратамиЛука-Анісімов, до Запорізької єпархії УПЦ (МП) вийшли активістиЖить по «канонам» - евангелие от «Луки»Дії Росії в акваторії Азовського моря не мають нічого спільного з морським правом та нагадують вчинки ображеної дитини.
Полезная информация

Сегодня:


» » У Франції суд вирішує долю "представництва "ДНР"

У Франції суд вирішує долю "представництва "ДНР"

У Франції 7 червня розпочалося засідання суду міста Екс-ан-Прованс стосовно закриття у країні "представництва "ДНР"

Про це повідомляє "Тиждень" з посиланням на власні джерела.


"На початку засідання прокурор заявив, що представництво було відкрите з порушеннями французького законодавства і не може функціонувати в такому статусі", - йдеться у повідомленні.


Зазначається, що зважаючи на це, він вимагає його закриття та припинення діяльності.

Нагадаємо, що у квітні 2018 року голова групи дружби з Україною в Національній асамблеї (нижній палаті парламенту Франції) Валерія Фор-Мунтя запевняла, що Франція докладає всіх зусиль, щоб закрити так зване "представництво ДНР" у Марселі.

Як повідомлялося, у французькому місті Марсель 25 вересня 2017 року відбулося відкриття так званого "представництва "ДНР". Його зареєстрували в статусі громадського об'єднання, що не вимагає попереднього дозволу.

В МЗС Франції заявили, що французька влада офіційно не визнає "представництва "ДНР", "яке не має дипломатичного статусу і не може набути пов'язаних із ним привілеїв та імунітетів".

У січні 2018 року так зване представництво "ДНР" у Марселі вже запустило свій сайт та продовжує діяти попри вимогу прокуратури Франції заборонити діяльність цієї організації.

Повідомлялося, що прокурор Франції звернувся до прокуратури округу Екс-ан-Прованс із позовом щодо судової ліквідації так званого "представництва "ДНР" в Марселі.

Прокуратура звернулася до суду Екс-ан-Провансу і перше засідання у цій справі мало відбутися в четвер,11 січня, однак було перенесено на 1 березня "на прохання відповідачів".

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.