Миссия выполнима, или худшее еще впереди?У Бахмуті з'явилися білборди з закликами до мешканців окупації не отримувати паспорт РосіїПеремоги тижня в ООС: Ліквідація ворожих вогневих точок разом з терористамиПідсумки тижня в "ЛНР": Зустріч у форматі ТКГ та розведення сил та засобів у районі Станиці ЛуганськоїПідсумки тижня в "ДНР": Мантри про "Мінськ-2" та істерика через бойовика ЦемахаЮвелірна робота: ЗСУ розтрощили чергову позицію бойовиків, є "200-ті"Підсумки тижня в "ДНР": Чергова Путiнська брехня та паспорти без пропискиПідсумки тижня в "ДНР": "Крокодилячі" сльози бойовиків та підготовка зустрічі "нормандської четвірки"У вас еще есть деньги? Тогда мы идем к вам!Свежий воздух Донбасса или мусорный коллапс "Донецкой народной республики"Сбу нагадує алгоритм дій в акваторії Азовського моряРосійський банк "віджав" у Донецьку "АВК"В "Л-ДНР" уголовників заманюють в бойовики і обіцяють "зміні в законодавстві"Перемоги тижня в ООС: Три десятки виведених з ладу бойовиків і три одиниці технікиГрандиозный обман с паспортами ЛНР-ДНР
Полезная информация

Сегодня:


» » Розкольники РПЦ/УПЦ (МП) в дії: «Знищуємо Україну – знищимо і весь світ»

Розкольники РПЦ/УПЦ (МП) в дії: «Знищуємо Україну – знищимо і весь світ»

Православна Церква четверта за чисельністю (після католиків,сунітів та вішнаїтів) релігійна спільнота і друга за чисельністю внутрішньо єдина християнська спільнота у світі (після Римо-Католицької Церкви). За різними підрахунками налічує до 300 мільйонів віруючих. При цьому, канони Православної церкви передбачають Євхаристійне спілкування, тобто можливість спільного служіння літургії двома єпископами чи священиками (для досягнення миру та блаженства серед віруючих).

Усі православні церкви записані у Диптиху (список православних автокефальних та автономних церков де вони стоять по честі). Перші п’ять позицій Диптиху Константинопольської православної церкви (де керує Вселенський патріарх) та Російської православної церкви співпадають: 1 місце за Константинопольською; 2 – Александрійська; 3 – Антіохійська; 4 – Єрусалимська та на 5 місці – Російська (лише п’ята).

При цьому, Диптих РПЦ серед інших церков (Грузинської, Сербської, Болгарської та інших – всього 15) передбачає визнання навіть Американської автокефальної православної церкви та окремо автономних православних церков таких як Синайської, Фінляндської, Японської та Китайської! А Української – Ні!!! Хоча самі були створені шляхом відколу від Української православної церкви та ще й намагаються самоствердитися називаючи як «Руська православна церква». Але не тут то було – Київська Русь – це Україна, як би вам не хотілося!

РПЦ самопроголошує, що під її винятковою канонічною юрисдикцією перебувають усі країни колишнього СРСР(за винятком Грузії та Вірменії). Чи не занадто ж РПЦ/УПЦ (МП) посягає на все та насамперед на Україну!? .

Відокремлення Московської Митрополії від Київської Митрополії Константинопольського Патріархату та її фактична автокефалія були самостійно довершені15 грудня1448 року поставленням Собором єпископів Великого князівства Московського єпископа Рязанського Іони «Митрополитом Київським» (фактично – Московським). Цей акт відбувся без благословення Константинопольського Патріарха. Через 10 років московський собор виразно маніфестував відрив МПЦ від Києва. Це було виявом довгого існування двох окремих східно - слов'янських церков-митрополій: Київської і Московської. А патріарх РПЦ Кирило, митрополит УПЦ (МП) Онуфрій нещадно критикують прагнення Української православної церкви до автокефалії!!!

І тут постає питання чому? А не тому, що УПЦ (МП) керує РПЦ, а РПЦ–ФСБ?! А не тому, що російський загарбник хоче скористатися умами віруючих та «обілити» РФ як «старшого брата» та визволителя!?Я проти територіально чи духовно бути придатком Росії!

В свій час, Патріархат Росії, Румунії, Болгарії, Сербії, Грузії прийняли власну автокефалію і патріархальний статус від Вселенського Патріарху, не було співпідписів інших церков, не було ніякого спільного прийняття рішень!

Парадоксальним і викривленим є твердження будь-кого про те, що Церква в Москві є матір'ю церкви України. Московська церква є дочкою української церкви, яка – українська церква – є дочкою Вселенського Патріархату. Християнізація (хрещення) Русі (росів), а не росіян, бо як відомо, Київська Русь - це інше, тобто сьогоднішніх українців, відбулася при Володимирі. Отож, юрисдикція Вселенського Патріархату - це Україна, це Київ!

Намагаючись підтвердити статус однієї із найвпливовіших православних церков, делегація Російської церкви на чолі із патріархом Кирилом намагалися переконати Вселенського Патріарха не надавати Томос Українській автокефальній православній церкві. Бо тоді ж стануть тяжкими часи для УПЦ (МП), які сповідують тільки ті наставлення, що надходять з Москви і цим не взагалі не цураються, нехтуючи виникненню смути в думках та душах українських віруючих. Як же тоді впливати Путіну В.В. та його прихвостнями на український народ!?

Отримавши категоричну відповідь від Вселенського Патріарха Варфоломія II, що Україна має історичне право та давно вже церква заслужила визнану автокефалію (статус помісної церкви, як самокерованої, незалежної частини Вселенської Православної Церкви), в Кремлі істерично почали «битися головою об стінку» – бо це провал загарбницької стратегії та ганьба при намірах в «мировом господстве».

І ось нічого нового не придумуючи, отримавши відповідну вказівку від «царя имущего», 14 вересня 2018 року синод РПЦ вирішив відзначити щорічне церковне новоліття (індикт за церковним календарем – початок року) шляхом прийняття рішення про розкол в православ’ї: «Синод принял решение о приостановлении поминовения патриарха Константинопольского за богослужением Русской православной церкви» та «Русская церковь прерывает участие в епископских ассамблеях, равно как и в богословских диалогах, многосторонних комиссиях и всех прочих структурах, в которых председательствуют или сопредседательствуют представители Константинопольского патриархата».

А росіянам то не звикати – вже четвертий рік держава в санкціях та різного роду обмеженнях, так тепер до цього вони долучили і свою православну церкву. А заодно і УПЦ (МП) продовжують «гнути» лінію «братерства» з Росією та єхидно уникаючи терміну «військовий агресор», називаючи війну на сході України – «внутрішньо українським непорозумінням».

Таким чином, від надання характеристики діючій українській владі, УПЦ КП та УАПЦ як «православні розкольники», УПЦ (МП)/РПЦ почали відкрито вносити смуту серед православних віруючих та розколювати світове православ’є за принципом «Горит сарай, сгорит и хата» (будемо в повній ізоляції від світу за принципом Північної Кореї). Але Україна йде іншим шляхом – незалежність, територіальна цілісність та духовна гармонія!

«Власть имущих» від УПЦ (МП) проявляють себе і в Запоріжжі. Дуже «тяжка» доля у окремих священнослужителів в Запорізькій єпархії УПЦ (МП) бо так багато необхідно витрачати зусиль на добрі справи, що встигнути можливо тільки на дуже дорогих позашляховиках. ДТП з одним із таких трапилося 11 вересня 2018 року (фото із http://verge.zp.ua)

 

Відео можна переглянути тут: https://www.obozrevatel.com/city/events/prihozhane-pokroyut-batyushka-v-zaporozhe-vletel-vnedorozhnikom-v-stolb.htm.

         При цьому є глибоко-духовні та люблячі Україну за її незалежність  священнослужителі і в УПЦ (МП). Та їм необхідно задуматися – чи готові вони обміняти українське незалежне православ’є на «холопство» з Росією!?

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.