Миссия выполнима, или худшее еще впереди?У Бахмуті з'явилися білборди з закликами до мешканців окупації не отримувати паспорт РосіїПеремоги тижня в ООС: Ліквідація ворожих вогневих точок разом з терористамиПідсумки тижня в "ЛНР": Зустріч у форматі ТКГ та розведення сил та засобів у районі Станиці ЛуганськоїПідсумки тижня в "ДНР": Мантри про "Мінськ-2" та істерика через бойовика ЦемахаЮвелірна робота: ЗСУ розтрощили чергову позицію бойовиків, є "200-ті"Підсумки тижня в "ДНР": Чергова Путiнська брехня та паспорти без пропискиПідсумки тижня в "ДНР": "Крокодилячі" сльози бойовиків та підготовка зустрічі "нормандської четвірки"У вас еще есть деньги? Тогда мы идем к вам!Свежий воздух Донбасса или мусорный коллапс "Донецкой народной республики"Сбу нагадує алгоритм дій в акваторії Азовського моряРосійський банк "віджав" у Донецьку "АВК"В "Л-ДНР" уголовників заманюють в бойовики і обіцяють "зміні в законодавстві"Перемоги тижня в ООС: Три десятки виведених з ладу бойовиків і три одиниці технікиГрандиозный обман с паспортами ЛНР-ДНР
Полезная информация

Сегодня:


» » Злочини проти суспільства

Злочини проти суспільства

Останнім часом на території Запорізького регіону почастішали випадки протиправних дій з боку мешканців Запорізького регіону, які з погрозою насильства над потерпілими чи їх близькими родичами, пошкодження чи знищення їхнього майна, що перебуває в їхньому володінні, незаконним поводженням зі зброєю та можливими екстремістськими проявами, здійснюють заволодіння матеріальними цінностями у мешканців нашого регіону.     

Негативні наслідки, які виникають внаслідок застосування погроз насильства над потерпілими чи їх близькими родичами, пошкодженням чи знищенням їхнього майна або майна, що перебуває в їхньому володінні, незаконним поводженням зі зброєю та можливими екстремістськими проявами, з метою заволодіння чужим майном, небезпечним для життя і здоров’я людей, у разі прийняття участі у вказаній протиправній діяльності передбачена ст. 187, ст. 189, ст. 258-3, ст. 263  Кримінального кодексу України.

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.