Працівники "пошти ЛНР" крали російські гроші у якості пенсій для неіснуючих людейКремль "кинув" бойовиків "ДНР" на гроші для порятунку від затоплення шахтПеремоги тижня в ООС: Вдала вилазка в тил ворога і 18 ліквідованих бойовиківДекабрь цвета хаки. Как страна живет при военном положенииВпечатляющие результаты первой недели военного положенияБізнесмени в рясахІНТЕРВ`Ю З ПРЕОСВЯЩЕННІШИМ ФОТІЄМ, ЄПИСКОПОМ ЗАПОРІЗЬКИМ І МЕЛІТОПОЛЬСЬКИМПамятка от СБУ: что делать, если вы по работе в Азовском море и вас собираються задержатьЗапорізька громадськість в черговий раз звернулась до архієреїв УПЦ (МП) Запорізького регіону"Тренувальна база "путінюгента": Окупанти перетворили "Артек" на мілітаризований табір (ФОТО)Підсумки тижня в "ЛНР": Ціна людського голосу та навала "спостерігачів"Перемоги тижня в ООС: Десятки "покрошених" бойовиків і терорист-підривник за гратамиЛука-Анісімов, до Запорізької єпархії УПЦ (МП) вийшли активістиЖить по «канонам» - евангелие от «Луки»Дії Росії в акваторії Азовського моря не мають нічого спільного з морським правом та нагадують вчинки ображеної дитини.
Полезная информация

Сегодня:


» » «Лука»вий митрополит!

«Лука»вий митрополит!

Митрополит Запорізький та Мелітопольський УПЦ Московського патріархату Лука під час своїх публічних виступів полюбляє говорити про любов до ближніх, милосердя, скромність, але сам є взірцем протилежності.

Розберемо всі три вище перелічені складові, яким нас вчить шановний митрополит Лука.

Любов до ближніх. Для Луки це - образливі нападки на представників УПЦ Київського патріархату, зокрема, єпископа Запорізького та Мелітопольського Фотія, якого він навмисно називає Олександр Сергійович, а не Фотій, тим самим принижуючи останнього та заявляючи, що для нього він не священик, а розкольник. Відомі випадки коли Лука при сторонніх особах оскорбляв підпорядкованих священників переходячи на істеричний крик, вказаний факт підтвердив колишній клірик Запорізької єпархіїУПЦ (МП) Ігор Савва.  

Милосердя. Одразу на думку приходить випадок з трагічно загиблою дворічною дитиною в січні 2018 року, якого відмовився відспівувати священик УПЦ (МП), оскільки дитина була хрещена в УПЦ КП, за що Лука похвалив останнього за «правильно прийняте рішення» згідно канонів. Цікавий факт, що Лука за всі свої роки правління Запорізькою єпархією  УПЦ (МП) офіційно жодної власної копійки не пожертвував на благочинність, хоча є далеко не бідною людиною, тому можна тільки надіятись, що гроші фонду Запорізької єпархії УПЦ (МП) дійсно йдуть нужденним, а не…

Але це ще не все, за чутками, за кожне проведене служіння в храмі архієрей може отримати від настоятеля мінімум 10 тисяч гривень (ціна залежить від прибутковості церкви).

Скромність. І в цьому питанні Лука не пасе в задніх, при цьому завжди намагається ухилятись та переводити тему коли річ йде за його рухоме та нерухоме майно. Так, у приватній власності має двоповерховий «маленький будиночок» та лише три «дешевеньких» автівочки. (https://ru/tsn/ua/ukraina/byt-pravoslavnogo-vladyki-dvuhetazhnyy-osobnyak-s-mangalom-i-predstavitelskaya-toyota-v-garazhe-390426.html; https://forpost.media/novosti-avtomobili-na-milliony-griven-foto.html). Дім за ринковими цінами коштує щонайменше 300000 доларів, автомобілі Toyota Camry 19700 доларів, Chevrolet Express 65500 доларів, Volkswagen Multivan 76600 доларів. При цьому Лука має на вищевказаних авто скромні номерні знаки 0001, 0010, 0010.

Ось такий перевертень у рясі!

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.