Працівники "пошти ЛНР" крали російські гроші у якості пенсій для неіснуючих людейКремль "кинув" бойовиків "ДНР" на гроші для порятунку від затоплення шахтПеремоги тижня в ООС: Вдала вилазка в тил ворога і 18 ліквідованих бойовиківДекабрь цвета хаки. Как страна живет при военном положенииВпечатляющие результаты первой недели военного положенияБізнесмени в рясахІНТЕРВ`Ю З ПРЕОСВЯЩЕННІШИМ ФОТІЄМ, ЄПИСКОПОМ ЗАПОРІЗЬКИМ І МЕЛІТОПОЛЬСЬКИМПамятка от СБУ: что делать, если вы по работе в Азовском море и вас собираються задержатьЗапорізька громадськість в черговий раз звернулась до архієреїв УПЦ (МП) Запорізького регіону"Тренувальна база "путінюгента": Окупанти перетворили "Артек" на мілітаризований табір (ФОТО)Підсумки тижня в "ЛНР": Ціна людського голосу та навала "спостерігачів"Перемоги тижня в ООС: Десятки "покрошених" бойовиків і терорист-підривник за гратамиЛука-Анісімов, до Запорізької єпархії УПЦ (МП) вийшли активістиЖить по «канонам» - евангелие от «Луки»Дії Росії в акваторії Азовського моря не мають нічого спільного з морським правом та нагадують вчинки ображеної дитини.
Полезная информация

Сегодня:


» » Жителі окупованого Росією Криму хочуть ''Перевішати всіх на площі!"

Жителі окупованого Росією Криму хочуть ''Перевішати всіх на площі!"

Мешканці окупованого Росією міста Керч поскаржилися на життя після анексії півострова: "За що не візьмуться, все угроблять".

Свої скарги люди розмістили в одному з пабліків в мережі.

"Крим. Жителі Керчі трохи поговорили про процвітання на п'ятому році окупації сміхдержавою", - написав блогер.

Жителі Керчі поскаржилися на запустіння в місті і пригадали про те, як процвітав курорт при Україну. "Хотілося б перевішати всіх на площі, а палаци, зведені за хабарі, взяти і спалити", - пишуть в мережі.

Люди скаржаться на "убиті" лікарні і дитсадки, а також на те, що медицина виявилася на грані, оскільки немає головних фахівців.

"Бензин, продукти, дороги, шляхопроводи, будматеріали, озеленення міста, медицина, освіта, робочі місця, пам'ятники культури, пляжі. Робити не переробити! А, якщо чесно, то їм і не варто нічого робити, вони за що не візьмуться, все угроблять", - пишуть місцеві жителі. 


КРЫМский бандеровец@CrimeaUA1

Крым. Жители Керчи немного поговорили о процветании на пятом году оккупации смехдержавой

23 человек(а) говорят об этом
скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.