Кінець епохи РПЦ в УкраїніНе допоможе навіть Керченський міст: З'явився негативний прогноз щодо окупованого КримуВ окупованому Криму на різдвяних службах співали колядки українською мовоюБойовики "ДНР" образили і вигнали ОБСЄ з села під Донецьком"Найгірше вже позаду": Командувач ООС звернувся до мешканців ДонбасуПідсумки тижня в "ЛНР": Марш "нескорених" в Луганську та сірчана кислота на "Красній Могилі"СБУ викрила шпигунів "ЛНР" серед обміняних у грудні в'язнівАвтомобільна залежність Луки«Істеричний митрополит»Працівники "пошти ЛНР" крали російські гроші у якості пенсій для неіснуючих людейКремль "кинув" бойовиків "ДНР" на гроші для порятунку від затоплення шахтПеремоги тижня в ООС: Вдала вилазка в тил ворога і 18 ліквідованих бойовиківДекабрь цвета хаки. Как страна живет при военном положенииВпечатляющие результаты первой недели военного положенияБізнесмени в рясах
Полезная информация

Сегодня:


» » Бізнесмени в рясах

Бізнесмени в рясах

Митрополит Запорізький та Мелітопольський УПЦ (МП) Лука постійно робить заяви про єдність та любов в Запорізькій єпархії але не все так добре як Лука «співає».

03.12.2018р. в будівлі Запорізької єпархії УПЦ (МП) Лукою була скликана термінова нарада, під час якої офіційно було звільнено з посади настоятельниці Свято-Миколаївського жіночого монастиря ігуменю Клеопатру.

При цьому жодної новини про вказану досить вагому подію Ви не знайдете, оскільки причина звільнення останньої до болі проста – непомірна жадібність Луки, який з кожним півріччям збільшує побори з настоятелів храмів. Клеопатра відмовилась платити тридцять відсотків від прибутку монастиря Луці і досить довго трималась в опозиції але «Лука»вий все ж таки дотиснув монахиню. Клеопатра навіть заблокувала на два тижні роботу жіночого монастиря про що повідомила прихожан на електронній сторінці Свято-Миколаївського жіночого монастиря у Facebook: «Дорогие друзья, в связи с определенными событиями мы приостанавливаем общественную деятельность, а именно: благотворительную деятельность; подготовку к праздникам воскресной школы Родник Души; деятельность театральной школы и школы искусств; ремонтно-строительные работы; бытовые услуги» (https://facebook.com/nikolashram/?locale2=ru_RU).

Далі цікавіше, щоб не йти босою з монастиря, Клеопатра вивезла всі грошові кошти та коштовне церковне майно серед яких булі речі, що становлять культурні цінності наприклад: ікона Афонського монаха. Потребує уваги той факт, що на даний час священиків майже неможливо притягнути до відповідальності за втрату церковних реліквій, оскільки більшість з них не числиться на єпархіальних балансах. Хоча Лука про це все знає, все ж таки має наміри судитись з Клеопатрою з приводу розкрадання церковного майна.

Ось такий мир та злагода….  

Цікаво подивитись, як цей безлад, що твориться в Запорізькій єпархії УПЦ (МП) прокоментує сам митрополит Лука, щось мені підказує, що знов у всьому винен Константинопольській Патріархат та майбутня Єдина українська помісна церква.

Бізнесмени в рясах


скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.