Полезная информация

Сегодня:


» » «Істеричний митрополит»

«Істеричний митрополит»

Про неадекватну поведінку митрополита Запорізького та Мелітопольського УПЦ Луки кожен священик знає, як то кажуть не з чуток, але простий люд не завжди має таке задоволення лицезріти бісовські прояви «високопреосвященнішого».

Один з таких проявів зафіксували пересічні громадяни в Запорізькому аеропорту 01.12.2018р., коли Лука повертався із Стамбулу (за кордоном буває регулярно судячи з його постів – цікаво Ви також маєте таку можливість?). Під час проходження контролю, Луці не сподобалось, що прикордонники попросили його пред’явити особисті речі до огляду та таким чином затримали аж на 10 хвилин!           

Не можна ж так з цілим «митрополитом»! Далі цікавіше, Лука почав лаятись та заявив, що прикордонники служать особі, яка зраджує нашу країну (про кого це?). Я так розумію, вислів, що церков відокремлена від держави, Лука сприймає буквально і не вважає за потрібне дотримуватися вимог чинного законодавства та зокрема щодо перетину державного кордону. Цікавий факт, що люди, які разом з митрополитом проходили прикордонний контроль, м’яко кажучи, були шоковані коли почули як святий отець вміє «благую весть нести», бо навіть не кожен грішник так може. Хоча Лука по спеціальності лікар, але приходить на думку, що архієрею вже самий час навідатись до колег психотерапевтів, оскільки з духовною врівноваженістю в нього явно не все гаразд.

Наостанок загадка, який годинник носить Лука? (хто відгадає, подивиться ціну, але спочатку присядьте щоб не впасти).

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.