Полезная информация

Сегодня:


» » Гримчак: У "Л-ДНР" за останній рік спостерігається нестача продуктів

Гримчак: У "Л-ДНР" за останній рік спостерігається нестача продуктів

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та ВПО України Юрій Гримчак розповів, що змінилося в ОРДЛО за 2018 рік

Про це він розповів в ефірі "5 каналу".

Він зазначив, що на тимчасово окупований територіях Донбасу погано із роботою, тому люди фактично працюють за хліб і воду.

"Останній раз перед Новим роком я зв'язувався зі знайомими, і вони вперше за останні роки розповідали про те, що розпочався не те що голод, але нестача продуктів харчування. Причому раніше там було три категорії продуктів. Найдорожчі були ті, що заходили з України через Росію. Бо коли розповідають про контрабанду на КПВВ - це вони трохи лукавлять. Все набагато простіше. Товар умовно іде до Казахстану, він проходить кордон, його розвертають і везуть до так званих "ДНР" та "ЛНР" через неконтрольовану частину кордону. Але це досить дорогий товар і якісний", - розповів Гримчак.

Він продовжив: "Друга категорія - це було місцеве виробництво. Чесно кажучи, я не знаю, що у них там сталося, але, люди кажуть, що навіть хліб став іншим. Я погано уявляю, що там можна змінити в рецептурі хліба, але мабуть, щось змінили. І третя категорія товарів – це російські товари. Але і наші, і ті, які за Росію, визнають, що якість дуже погана і фактично їсти це неможливо, особливо після наших продуктів. І от сьогодні фактично люди кажуть, що зникли російські товари з полиць. Із чим це пов'язано, не знаю, але таке є. Та й фото в інтернеті показують, що велика кількість черг за продуктами харчування. Яйця, хліб, мука, наприклад, зникла чомусь. Чому - так і не розумію досі".

"У минулому році фактично відбулася зміна влади, в Донецьку там зрозуміло, бо підірвали Захарченка, Плотницький загубився на просторах РФ, прийшли інші люди. Як тільки вони прийшли, виявилося, що попередники були ворогами народу, розкрадали народну власність, створювали схеми, грабували, деякі вже сидять на підвалі. І третє - спостерігається відсутність роботи. Тобто з роботою все дуже погано, знайти роботу майже неможливо, а якщо є робота, то платять копійки. Тобто люди фактично працюють за хліб і воду", - додав Гримчак.

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.