Полезная информация

Сегодня:


» » Попередження для Запорожців про ризики неофіційного працевлаштування та нелегальної трудової міграції

Попередження для Запорожців про ризики неофіційного працевлаштування та нелегальної трудової міграції

Головною метою цієї статті є інформування громадян України про існуючі ризики у випадку неофіційного працевлаштування та нелегальної трудової міграції.

Так, за оцінками Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні понад 230 000 українців постраждали від торгівлі людьми та порушень прав людини.

З метою мінімізації ризиків рекомендуємо користуватися послугами лише тих суб’єктів підприємницької діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, які мають відповідну ліцензію Мінсоцполітики. Для легальної роботи за кордоном люди повинні мати дійсний закордонний паспорт, відповідну робочу візу, трудову угоду (контракт) із закордонним роботодавцем і дозвіл на роботу в країні призначення. Бажано мати контактну інформацію міжнародних організацій з протидії торгівлі людьми, до яких слід звертатися, якщо проблеми вже виникли.

Урегулювання зазначених вище позицій допоможуть вам уникати помилок при виїзді за межі України, отримати корисні поради,  розуміти переваги офіційного працевлаштування та «підводні камені» зарплатні у конвертах.

Крім того зазначаємо, що наразі у базі даних Запорізької обласної служби зайнятості кількість вакансій становить близько 2300 одиниць, з них у м. Запоріжжя – біля 1200 одиниць. Роботодавці потребують кваліфікованих працівників робочих професій, які  наразі є найзатребуванішими на ринку праці регіону. У зв’язку зазначеним, рекомендуємо до прийняття рішення про виїзд за межі України стати на облік до служби зайнятості. Також, фахівцями служби зайнятості на постійній основі проводяться  семінари, спрямовані на  інформування населення про ризики у випадку неофіційного працевлаштування та нелегальної трудової міграції.

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.