Полезная информация

Сегодня:


» » Стало відомо про значні втрати окупантів на Донбасі впродовж січня

Стало відомо про значні втрати окупантів на Донбасі впродовж січня

Протягом січня воїни ООС завдали окупантам значних втрат

Стало відомо про значні втрати окупантів на Донбасі впродовж січня

Про це повідомляє канал Штирлиц - инфо / shtirlitz.info.

"Ігноруючі Мінських домовленості у грудні місяці російсько-окупаційні війська кожного дня провокували підрозділи ОС вогнем з різних видів зброї та калібрів, диверсійними групами та вогнем снайперів", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що впродовж січня в підрозділах російсько-окупаційних військ "Л-ДНР" були ліквідовані близько 75 бойовиків та близько 59 найманців отримали поранення різних ступенів важкості.

"Небойові втрати склали 7 окупантів ( порушення заходів безпеки, дтп, смерть в результаті суіциду, вбивство з необережності), та 9 отримали поранення", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ці дані можуть відрізнятися в більшу сторону у зв'язку з постійним приховуванням лідерами бойовиків та російськими військовими втрат.

"Куратори з РФ наказують систематично занижати офіційну кількість загиблих та поранених, в зв'язку з низьким так званим призовом на "військову службу за контрактом" та не бажанням захищати так звані кордони республіки", - повідомляють аналітики.

Також повідомляється, що більшість бойовиків, які брали участь у бойових діях у перші роки війни, вже розчаровані ідеями "русского мира" та "Новоросії" і звільняються з підрозділів російсько-окупаційних військ.

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.