Полезная информация

Сегодня:


» » «Суцільне розчарування» або «що чекає жителів Донбасу»

«Суцільне розчарування» або «що чекає жителів Донбасу»

Згідно останніх даних бойовики почали масово розчаровуватися в так званих республіках «ЛНР/ДНР» та вже не бачать в них майбутнього. Про даний факт свідчить те, що представники вказаних псевдо республік поступово почали здавати своїх же.

На думку експертів, на Донбасі вже зовсім скоро може розгорнутися «Громадянська війна» й тоді представники терористичних організацій «ЛНР/ДНР» зовсім перестануть соромитися і почнуть відкрито називати й писати імена російських командирів та інших членів свого ж злочинного угрупування.

Зі слів жителів окупованого Донбасу, бойовики вже зруйнували все, що будувалося роками й зараз просто розграбовують останнє, після чого почнуть масово покидати збіднілі та не цікаві в економічному плані території. В окупованому Донецьку вже дуже впали ціни на житло – квартири продають за безцінь. Навіть комунальники перестали прибирати сніг, на ожеледь та сміття окупаційній владі теж начхати.

Як наслідок, травматологічні відділення донецьких лікарень переповненні, мешканцям окупованого Донбасу просто відмовляють в наданні медичної допомоги. А в кінці січня в Горлівці через сніг взагалі обвалився дах заводу, внаслідок чого загинули люди. Також, нещодавно в Перевальську, який контролюється бойовиками «ЛНР», сталося обвалення даху і дерв’яних конструкцій в житловому будинку, покрівля не витримала ваги снігу.

Крім цього, медичні заклади окупованих територій оснащуються російським експериментальним обладнанням та медикаментами. Й ефективність медичних новинок окупаційна влада вирішила тестувати не на щурах, а на місцевих жителях похилого віку та поранених бойовиках.

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.