Полезная информация

Сегодня:


» » Справжній «Кізяк»

Справжній «Кізяк»

Олександр Панченко.  На початку російської агресії проти України сповідував відверто проросійські погляди. Потім, начебто, нову українську владу прийняв. Від більш рішучих однодумців на ОТАМАНА (хоча скоріше підходить назва «Хі та Ха» ) навіть посипалися звинувачення, мовляв «злив» південний схід», не повставав проти «хунти».

Втім, пасивність О.Панченка не врятувала його від неприємностей – спочатку під час одного з козацьких заходів «Козаче Військо Запорізьке Низове», інші активісти і проукраїнські козаки з бійкою вигнали його з Хортиці, а потім отаман зазнав «сміттєвої люстрації» – трошки побував в принижені за нелюбов до патріотизму і незалежності України.

Усе таємне стає явним. На п’ятий рік війни виплило, що цей так званий отаман запорізького низового «кізячества» свідомо сприяв агрессору-шляхом розхитування області та захоплення Запорізької ОДА для подальшого призову до російських окупантів ввести війська.

«Хі та Ха» - О.Панченко отримав загальний осуд як людина низької моралі, провідник антиукраїнських, сепаратистських сил. Було вирішено, що він ні за яких обставин не буде брати участі у загальнокозацьких заходах.

Навіть зовнішнє – генеральські погони, лампаси, «грудь в крестах» – Панченко є представником іншої, не запорозької вдачі. Він –  провідник імперської ідеології, натхненого служіння «сильным мира сего».

Зараз декілька тисяч російських козаків воюють на сході України. Встановлено безпосередню причетність російських козацьких структур до участі в т.зв. НЗФ «ДНР/ЛНР».

Козаки-запорожці, патріоти України, вважають недопустимим будь яке співробітництво з О.Панченком як особою, яка зганьбила козацьку честь, працює в інтересах іншої держави і не гідна називатися запорозьким козаком. Закликають усіх українських козаків, що поставили за мету свого життя відродження вільного запорозького духу на теренах незалежної української держави, осудити діяльність отамана-зрадника.

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.