Полезная информация

Сегодня:


» » ФСБ "зачищає" у Криму "свідків Єгови"

ФСБ "зачищає" у Криму "свідків Єгови"

У кримських містах Ялта та Алупка 20 березня щонайменше шість жителів місцевих послідовників релігії "Свідків Єгови" були атаковані співробітниками ФСБ

Про це повідомляє релігійна організація "Свідки Єгови".

Проти них порушили кримінальну справу за статтею "організація діяльності екстремістської організації". Кілька людей затримано для допиту. 34-річного Артема Герасимова вивезли в Сімферополь.

Під час обшуків у віруючих вилучали комп'ютери та інші електронні пристрої, а також Біблії.

Нагадаємо, у листопаді 2018 року ФСБ проводила масштабну операцію в Криму - в Джанкої обшукували і затримували за десятками адрес підозрюваних в участі в релігійній організації Свідки Єгови.

Як відомо, у 2017 році організацію "Свідки Єгови" визнали в Росії екстремістською, закрили штаб-квартиру організації в Санкт-Петербурзі, після чого почалися втечі до Фінляндії.

Крім того, після анексії Криму Росія переслідує проукраїнських активістів і кримських татар, постійно обшукуючи їхні помешкання і затримуючи їх.

У вересні-2018 моніторингова місія ООН з прав людини в Україні заявила, що за час після незаконної анексії Криму Росією зафіксувала 42 випадки насильницького зникнення людей.

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.