Грандиозный обман с паспортами ЛНР-ДНРБлогер показав, як снайпер бойовиків вбиває мирного жителя на ДонбасіПідсумки тижня в "ДНР": Конфуз Пушиліна та "депутатські навчання"Підсумки тижня в "ЛНР": Чергові хитрощі агресора та купа зброї на трикотажній фабриціВ Запорожье директор и соучредитель фирмы “отжимают” базы отдыха и детский лагерь на Азове.Адепты «русского мира»Заблукале вівценяНе перевилися сепари в Україні?!Озброєні бойовики "ДНР" забороняють ОБСЄ проїжджати в населені пунктиПідсумки тижня в "ЛНР": Пошук нових перспектив та махінації з паспортамиПідсумки тижня в "ДНР": "Загострення" через Суркова та "шпіономанія" окупантівЗСУ знищили одного бойовика і ворожий безпілотникПідсумки тижня в "ЛНР": Нав'язування "прямого діалогу" та нові фейки від окупантівПідсумки тижня в "ДНР": Несподіваний спів Пушиліна та чергові снайперські планиВ Запорожской области рейдеры захватывают базы отдыха «Азов-стиль»
Полезная информация

Сегодня:


» » Не перевилися сепари в Україні?!

Не перевилися сепари в Україні?!

Все тяжче українофобам відкрито висловлюватися проти державного устрою та територіальної цілісності України бо кара буде неминучою! Один із вказаних для них вихід це розповсюдження проросійських ідей в соціальних мережах, таких як «Одонокласники» та «Вконтакте», що повністюконтролюються російською ФСБ та заборонені в доступі серед українських провайдерів. Таким особам можна обійти заборону входу до вказаних соціальних мереж, яким скористався і я для оцінки бруду, яким «поливають» Україну.
І ось я натрапив на групу ttps://ok.ru/tokmakciti (https://ok.ru/group/54705978867743) «Токмак город Украины, наш город Родной», учасники якої є мешканцями м. Токмака Запорізької області. Тематика в цілому одна – «мракобісся» щодо процвітання самопроголошених республік «ДНР/ЛНР», про заповнені курорти в ТОТ АР Криму тощо.
Адміністратором групи є особа яка розміщує публікації під ім’ям «ВиталийсынШахтера» https://ok.ru/profile/822826271, це до речі колишній мешканець м. Токмак, який на даний час мешкає в ТОТ АР Крим. В мене постає логічне запитання, чого ж ти такий українофоб, а твоя донька навчається у ВНЗ м. Одеси?! Раз в Україні все так погано, тоді б і забрав її до себе до ТОТ АР Крим, або до Рашки де немає ні роботи ні освіти.
А воно чогось не хочеться так?! Все це нехай «хавають» звичайні люди, а про своїх близьких та про їх майбутнє хочеться подбати. Дати їм гарну вищу освіту з українським дипломом, а не з папірцем з т.зв. «ДНР/ЛНР» і начхати на всю ненависть до України, яка все ніяк не«загнеться» під натиском РФ. А не загнеться, бо не перевелися патріоти в нашій державі.
І в мене ще одне постає питання це ж якими треба буди примітивними людьми, щоб вірити в усе це лайно? Відповідь досить проста, населенню промивають мізки, нав’язують думку що в ТОТ Донецької та Луганської областей життя краще ніж на підконтрольній Україні території. Авжеж краще, саме тому жителі окупованих території, котрих залишилось до речі обмаль(більшість населення виїхало від такого «кращого життя»), змушені їздити за продуктами харчування на підконтрольну українській владі території до магазинів типу «АТБ» чи «Сільпо». І це зважаючи на черги на КПВВ, які люди змушені відстояти з метою економії власних коштів. Так-так, все це від «кращого життя». Саме від такого життя мешканці, які мають десь родичів на території України або гроші, масово виїхали з окупованої території, а залишились невелика кількість людей, серед яких особи, які за станом здоров’я не здатні цезробити.
Що стосується так званих курортних сезонів в ТОТ АР Крим, народ отямтесь! Ви самі їздили туди?!Напевно, що ні. Там просто відбувається жахіття, із курортної території росіяни будують військову базу! Нам багато років агресори «впарюють», що в Україну прийде НАТО та з нашої країни створить колонію чи якусь військову базу, а сталось не як гадалось! І ось Росія будує військові об’єкти та тренувальні табори на нашій території.
А тому я здивований, як така кількість людей може бути підпісниками вказаної спільноти?! Народ, агов!Отямтесь або повторите помилки жителів Донецької та Луганської областей, які бігали як скажені з прапорами Російської Федерації, до речі куди з пропискою в Донеьцкої та Луганської областей на роботу не влаштуватись.
Ось і добігались! Не вірте всім цім байкам про краще життя в РФ чи тимчасово окупованих територій, вчіться мислити об’єктивно.
Після проведеної пропаганди мешканці окупованих територій Луганської та Донецької областей мріяли стати росіянами. І їм це дали на п’ятий рік. Однак і тут РФ придумало підвох. Є паспорт РФ – і більш нічого! Бо щоб отримувати пільги, пенсію, медичне обслуговування і т.д. в Росії – мало одного паспорта. Треба реєстрація на території РФ! Отакий він сир в мишоловці!!!

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.