Грандиозный обман с паспортами ЛНР-ДНРБлогер показав, як снайпер бойовиків вбиває мирного жителя на ДонбасіПідсумки тижня в "ДНР": Конфуз Пушиліна та "депутатські навчання"Підсумки тижня в "ЛНР": Чергові хитрощі агресора та купа зброї на трикотажній фабриціВ Запорожье директор и соучредитель фирмы “отжимают” базы отдыха и детский лагерь на Азове.Адепты «русского мира»Заблукале вівценяНе перевилися сепари в Україні?!Озброєні бойовики "ДНР" забороняють ОБСЄ проїжджати в населені пунктиПідсумки тижня в "ЛНР": Пошук нових перспектив та махінації з паспортамиПідсумки тижня в "ДНР": "Загострення" через Суркова та "шпіономанія" окупантівЗСУ знищили одного бойовика і ворожий безпілотникПідсумки тижня в "ЛНР": Нав'язування "прямого діалогу" та нові фейки від окупантівПідсумки тижня в "ДНР": Несподіваний спів Пушиліна та чергові снайперські планиВ Запорожской области рейдеры захватывают базы отдыха «Азов-стиль»
Полезная информация

Сегодня:


» » Заблукале вівценя

Заблукале вівценя

Нещодавно відбулась зустріч в вельми поважною в Україні людиною, що наштовхнула мене звернутися до одного відомого в Запоріжжі церковного діяча.

Він, на мою думку заблукав, тому має розібратись у своєму серці та зробити нелегкий вибір: чи продовжувати підтримувати диявола, який ховається під маскою президента РФ, чи служити Богу та українському народові, проповідуючи любов до побратимів та шанування справжніх патріотів України.

Йдеться про митрополита Запорізького та Мелітопольського УПЦ Луку, який у такий нелегкий для України час продовжує захоплюватись «руським миром» та піддаватись російській інформаційній пропаганді, вишукуючи фашистів серед оточуючих й так і не знаходячи їх.

Боляче дивитись, як церковний діяч такого рівня щомісяця виступає на російських агітаційних каналах, де паплюжить власний народ, а замість подорожі українськими святинями організовує та бере участь в автопробігу святими місцями РФ (з 13 по 24 травня 2019 року).

Як патріот благаю Вас схаменіться, відкрийте очі на справжнього ворога української державності і, коли будете черговий раз виступати на російському телебаченні, майте мужність сказати правду російському народові, що влада РФ в особі В. Путіна розпочала братовбивчу війну і вбиває українських громадян.

Я впевнений, що наша країна витримає всі випробування, але хотілося б, щоб до нашої перемоги долучився кожен, адже лише в єдності сила.

Щиро вірю, що Ви приєднаєтесь до справжніх патріотів нашої неньки, а не російської загарбниці, адже ми всі пам’ятаємо, що Бог піклується про повернення грішних та радіє за них. Чекаємо Вас і вірних Вам чад у новоствореній канонічній Православній церкві України.

Євангеліє від Луки (Лк. 15:4-7): - «Котрий з вас чоловік, маючи сотню овець і одну загубивши, не залишить дев’яносто дев’ять у пустелі та не піде шукати загублену, поки її не знайде? А, знайшовши, кладе її собі, радіючи, на плечі й, повернувшись додому, скликає друзів та сусідів і до них скаже: Радійте зі мною, бо я знайшов овечку, що була загубилась. Отак, кажу вам, що на небі буде більша радість над одним грішником, що кається, ніж над дев’яноста дев’ятьма праведниками, що їм не треба покаяння».

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.