Полезная информация

Сегодня:


» » Російський банк "віджав" у Донецьку "АВК"

Російський банк "віджав" у Донецьку "АВК"

Госпсуд Донецької області частково задовольнив позов Сбербанку і в рахунок погашення заборгованості ПрАТ "АВК" (м. Маріуполь) на $56 млн вирішив звернути стягнення на нерухоме майно, що належить ПАТ "Кондитерська фабрика А.В.К. м. Донецьк"

Про це із посиланням на ухвалу суду від 12 червня повідомляє Finbalance.

Зокрема, йдеться про цілісний майновий комплекс площею 22,2 тис кв.м., який розташований за адресою м. Донецьк, вул. 1-а Олександрівка, 9д (таку ж адресу має кондитерська фабрика "АВК" в Донецьку).

У судовому рішення зауважується, що звернення стягнення на майно має відбутися "шляхом продажу через прилюдні торги, в межах процедури виконавчого провадження за ціною продажу на рівні, не нижчому за звичайні ціни на цей вид майна на підставі оцінки, проведеної суб`єктом оціночної діяльності під час здійснення виконавчого провадження".

Згідно з судовими матеріалами, заставна вартість предмету іпотеки (за договором про відкриття кредитної лінії №04-В/09/22/ЮО від 15.10.2009) складала 45,6 млн грн.

Зазначимо, Госпсуд Закарпатської області видав наказ на примусове виконання рішення цього суду від 19.10.2017 про звернення стягнення на предмет іпотеки (в рахунок часткового погашення боргу перед Сбербанком) комплексу будівель загальною площею 8,97 тис кв. м у Мукачевому, який належав ПАТ "Кондитерська фабрика А.В.К. м.Мукачево" та земельну ділянку площею 1,2695 га за вказаною адресою.

31 січня 2019 року Госпсуд Києва поновив провадження за позовом Сбербанку до ПАТ "Кондитерська фабрика "А.В.К." м. Луганськ" про звернення стягнення на предмет застави (обладнання для виробництва кондитерських виробів).

У грудні 2018 року ще одна "дочка" російського держбанку - "Промінвестбанк" - відсудила в групи "АВК" кондитерську фабрику в Дніпрі. При цьому в групі "АВК" заявляли, що її фабрика в Дніпрі "працює у штатному режимі" й триває переговорний процес з "Промінвестбанком" "щодо реструктуризації заборгованості за кредитними зобов’язаннями".

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.