Полезная информация

Сегодня:


» » Примусовий призов до армії в Криму

Примусовий призов до армії в Криму

Як передає УНН, у Криму жертвами примусового призову стало близько 19 тисяч осіб. Про це заявив постійний представник Президента України в АР Крим Антон Кориневич.

"Цим займається кілька фахових неурядових українських експертних організацій, ці факти документуються і надсилаються регулярно у вигляді повідомлень до Офісу прокурора Міжнародного кримінального суду. До речі, вже скоро, в грудні-листопаді Офіс кожного року публікує звіт про діяльність попереднього розслідування. І в минулорічному звіті за 2018 рік там було чітко, що можливим воєнним злочином Росії в Криму є примусовий призов. Цифра там - майже 19 тисяч. І це - наймасовіший і постійний воєнний злочин, що вчиняється кілька разів на рік", - сказав Кориневич.


Він заявив, що представництво документує всі ці факти, робить заяви щодо неправомірності таких дій і передає правоохоронцям.

"Ви знаєте, нещодавно новий керівник СБУ по Криму був призначений. Тож, сподіваємось, ми у взаємодії з ними це все документуватимемо", - додав співрозмовник агентства.

Нагадаємо, цієї весни в російську армію призвали понад 3 тис. кримчан.

скачать dle 12.1


Источник
Категория: Главные новости / Украина | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.