Полезная информация

Сегодня:


» » Утопія продовжується

Утопія продовжується

Про ситуацію, що склалася в «Молодій республіці» хотілося б почати словами письменника Льюїса Керрола в своїй книзі «Аліса в країні чудес» — «Всё страньше и страньше! Всё чудесатее и чудесатее! Всё любопытственнее и любопытственнее! Всё страннее и страннее! Всё чудесится и чудесится!».

Звернемо увагу на т.зв. «Міністерство доходів і зборів «ДНР», службовці якого почали позапланові перевірки підприємств. Особливу увагу вони звертають саме на харчову промисловість та торгівлю тютюновими,  алкогольними виробами. Саме тут найпростіше «нарізати» величезну кількість штрафів, як мінімум за наявність українських товарів, за що в подальшому отримати «відкат». Таке є абсолютно звичайним сьогоденням непомірних поборів «дбайливих управлінців». Проблема в тому, що численні позапланові рейди на приватних підприємців — це швидше безвихідна ситуація, бо на щось треба жити і «республіці» і «держслужбовцям».

Існує чимала ймовірність чергових затримок із зарплатами, відправок у відпустку за свій рахунок, і тому подібних дій, з боку т.зв. «республіканської влади». Хоча чому «ймовірність»? Вони вже це роблять повним ходом!

По-перше, навіть «військовослужбовці» скаржаться на низьку заробітну платню, про що постійно розповідають в соціальних мережах. «Навіть рідним загиблих не платять», прямо говорять – «грошей немає».

По-друге, прості громадяни стверджують, що у «вояк» зарплати набагато вище ніж у них. Тобто, як самі бачите, ситуація тут зовсім патова.

Крім вищеописаної ситуації вони знайшли де підзаробити на місцевих мешканцях, які і без того не дуже живуть у розкоші. Варто звернути увагу на не дуже «велику» державну структуру т.зв. «Рибнагляд «ДНР», працівники якої почали масштабні перевірки. Під час цього, підприємцям поставили ультиматум — або вони ставлять GPS-трекер на свої човни, або вони позбавляються ліцензії. Ну, звичайно, це буде виглядати як необхідність заплатити чималенький такий хабарик.

Крім цього, у всіх районах м.Донецька почали регулярно перевіряти жителів, у яких в нічний час горить світло! Якщо помічають таке — в квартиру навідується група озброєних людей і вимагає пояснень, після чого мешканців запрошують відвідати найближче відділення т.зв. «МГБ». Тільки за останній час вони змогли зібрати т.зв «штрафи», які виплачуватимуться готівкою                 і на місці з величезної кількості місцевих жителів. Тобто по факту — це чистої води «здирництво».

Це далеко не всі способи, які зараз в активному порядку використовує т.зв. «влада республіки» з метою набуття можливості успішно реалізувати свої особисті «грандіозні плани».

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.