Полезная информация

Сегодня:


» » Головні «хвороби» в рядах «ДНР» та «ЛНР»

Головні «хвороби» в рядах «ДНР» та «ЛНР»

Згідно останніх даних місцеве населення Донбасу та й самі бойовики почали масово розчаровуватися в так званих республіках «ЛНР/ДНР» та вже не бачать в них майбутнього. Про даний факт свідчить те, що представники вказаних псевдо республік поступово почали втікати та здавати своїх же.

За інформацією перевірених джерел, командування РФ на Донбасі продає підлеглим військовим «дозволи на пияцтво». Зокрема, для того, щоб отримати дозвіл на вживання алкоголю, бойовикам потрібно заплатити 3 тисячі російських рублів.

Також, в рядах «ДНР/ЛНР» значно збільшилась кількість випадків вживання наркотичних речовин, саботажу виконання наказів і розпоряджень, самовільного залишення бойових позицій, непристойного поводження в громадських місцях та правопорушень стосовно місцевого населення.

Так, наприклад, у так званій 7-й бригаді 11 п’яних «військових» вирішили поїхати за спиртним на бойовій броньованій машині. Проте водій втратив орієнтацію та виїхав на мінне поле, внаслідок чого троє мирних мешканців загинули. Командування «бригади» намагається приховати цей епізод та списати все на міфічні обстріли з боку української армії.

Крім цього, раніше на Луганщині бойовики напідпитку втекли з поста охорони військових складів і вбили вагітну жінку, але так зване командування бригади оформило їх звільнення попередньою датою.

Згідно статистичних даних в ніч із 31 грудня на 1 січня до реанімацій Донецька госпіталізували близько двох сотень ватних воїнів.

Зі слів одного з жителів окупованого Донбасу, після всього випитого бойовики практикують здійснювати наругу над молодими жінками. Сексуальне насильство використовується у зоні конфлікту на Донбасі, як частина тортур – щоб посіяти страх серед населення.

На думку експертів, на Донбасі вже зовсім скоро може розгорнутися «Громадянська війна» й тоді представники терористичних організацій «ЛНР/ДНР» зовсім перестануть соромитися і почнуть відкрито називати й писати імена російських командирів та інших членів свого ж злочинного угрупування.

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.