Полезная информация

Сегодня:


» » Чиновниця "ДНР" готується тікати в Україну

Чиновниця "ДНР" готується тікати в Україну

У цей нелегкий час, коли жителі окупованого Тореза борються за свої життя і отримують зарплати з затримкою, «керуюча справами адміністрації» міста Тореза Бекетова Наталія Миколаївна виводить чималі гроші в Україну, приготувавши собі «запасний аеродром».

Спочатку в 2017 році свою улюблену доньку Бекетову Ірину вона відправила жити і працювати на підконтрольну Україні територію.

Завдяки своїм старим зв'язкам Наталя Бекетова влаштовує її працювати секретарем дитячого клубу творчості м. Селідове, щоб остання в таємниці від оточення матері працювала на благо «загниваючий» України.

Влаштувавши дочку, з того часу Бекетова Наталя за допомогою знайомих стала передавати їй чималі суми грошей, походження яких «чиновниця» навряд чи зможе пояснити.

У 2019 Ірина Бекетова для своєї мами на передані гроші купує квартиру в центрі Селідово по вулиці Горького і починає робити ремонт. Так як ремонт справа не дешева, мама продовжує передавати гроші і контролює процес. Навіть при замовленні техніки в інтернеті, дочка радиться з матір'ю. Це може вказувати на те, що Наталя Бекетова цю квартиру робить для себе. Тим більше, що чоловік з сином давно живуть в Києві, донька живе в Селідово, і все що вона змогла правдами і не правдами витягнути з бюджету окупованого міста вона витягла.

Так як ремонт і облаштування квартири підходить до завершення, не виключено, що Наталя Бекетова незабаром облаштуватися в новій квартирі в «бендерівській» Україні і їй все одно, що жителі Тореза не отримують зарплати, їй грошей з бюджету вистачить до глибокої старості.

Вважаю, що такі люди не повинні повертатись в Україну. А правоохоронним органам варто уважніше придивитися до Наталі Бекетовой у разі її повернення від терористів, заарештувати.

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.