Полезная информация

Сегодня:


» » "Крим не ваш": Ображений власник кримських звіринців поскаржився Путіну на Аксьонова

"Крим не ваш": Ображений власник кримських звіринців поскаржився Путіну на Аксьонова

Підприємець Олег Зубков, який свого часу підтримав окупацію, звернувся до президента Росії Володмира Путіна через утиски бізнесу в окупованому Криму

"Крим не ваш": Ображений власник кримськ…

Про це повідомляє "Крим.Реалії".

Власник Білогірського парку левів "Тайган" і ялтинського зоопарку "Казка", кримський бізнесмен Олег Зубков опублікував послання російському президенту Володимира Путіна, в якому поскаржився на підконтрольного окупантам "главу" Криму Сергія Аксьонова. "Ось Ви, шановний Володимире Володимировичу, думаєте що Крим Ваш?! Ні, він не Ваш, Ви лише грошовий мішок для Криму і Ви вже витратили на Крим понад 600 мільярдів рублів і ще, впевнений, витратите стільки ж в найближчі роки. Може Ви думаєте, що Крим наш?! Ні, на жаль, шановний Володимире Володимировичу, Крим і не наш. Кримчан чмирять і гноблять в російському (окупованому Росією – ред.) Криму, змушують згортати бізнес і виїжджати з Криму. Не думайте, що я такий один, таких підприємців сотні і тисячі", – написав Зубков.

За його словами, Крим "належить Аксьонову і клану його родичів". Зубков закликав Путіна забрати Аксьонова "до себе в Москву, в Кремль". Реакції Кремля, як і згаданого в зверненні Аксьонова немає.

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.