Полезная информация

Сегодня:


» » Луганщина в смітті

Луганщина в смітті

На даний час на окупованих територіях Луганської області утворилась дуже складна ситуація, що пов’язана з вивозом та прибиранням сміття – побутових відходів.

Основна екологічна проблема Луганщини — це побутові відходи. Наймасштабніша проблема, якій в області немає рішення. Сміття в Луганську перестало вивозитись вже досить давно. Центральні вулиці, колись жвавого міста, зараз нагадують страшне місто-привид з антиутопії. Стан міста характеризується зруйнованими тротуарами та розбитими автошляхами, горами сміття вздовж доріг та в житлових дворах, майже повною відсутністю автомобілів на зруйнованих проїжджих частинах.

Щорічно в області утворюється близько 4 млн м3 твердих побутових відходів, з яких тільки 30-40% відходів збирається і вивозиться на полігони. Решта ТПВ спалюється населенням або потрапляє на несанкціоновані звалища.

Як стало відомо, місцева влада взагалі не приділяє уваги проблемі побутових відходів, органами місцевого самоврядування не забезпечена в повному обсязі ліквідація несанкціонованих і неконтрольованих звалищ відходів.

Переважна більшість існуючих полігонів працює в режимі перевантаження, тобто з порушенням проектних показників щодо обсягів накопичення відходів і вимагає значних коштів на їх реконструкцію і технічне переоснащення. У селищах і селах, де спеціалізовані підприємства зі збирання та перевезення ТПВ відсутні, побутові відходи розміщуються на несанкціонованих звалищах.

За наяними даними автомобільний парк спеціалізованих підприємств, які здійснюють перевезення ТПВ, застарів. Близько 90% автомобілів відпрацювали свій ресурс і підлягають списанню.

Вищезазначена ситуація утворилась в результаті байдужості і нерозуміння наслідків лідерами невизнаної республік «ЛНР», що може привести до того що їх «молода республіки» потоне в горах сміття, та, як наслідок, призведе до поширення інфекційних захворювань населення.

скачать dle 12.1
Категория: Главные новости / Запорожье / Украина / Мир | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.