Россия возрождает политику СталинаНа Донбассе террористами взорван мостНовая стена между Россией и ДонбассомНа Запоріжжі CБУ викрила мережу інформаторів російських спецслужб (відео)Российские оккупанты, которых уже точно нет на ДонбассеЧТО СВЯЗЫВАЕТ СПЕЦСЛУЖБЫ РФ, МИД РФ И УПЦ МП? ОКАЗАЛОСЬ – ЛОЖЕБойовик Захарченка заявив, що російські військові розвалили "армію ДНР" (ФОТО)У "ДНР" окупанти влаштували "святкову" стрілянину і до істерики перелякали дітейТемношкірий бойовик-комуніст з "ДНР" підірвав мережу своїм "зверненням"Століття Української революції – висновки та уроки минулого для сьогодення та майбутнього країниФейковый мирАброськін розповів про жахи пропаганди "ДНР"Гримчак: Росіяни готуються піти з Донбасу (ВІДЕО)"Зроблений терористами": Як українці в соцмережах "затролили" Tribeca Film Festival за ПрилєпінаУ мережі показали, як бойовики "Л-ДНР" стріляють просто в небо (ВІДЕО 18+)
Полезная информация

Сегодня:

» » Українські паралімпійці здобули ще три медалі на Кубку світу з лижних перегонів та біатлону

КИЇВ. 28 січня. УНН. Українські паралімпійці у передостанній день змагань Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, вибороли три високі нагороди. Про це інформує прес-служба НКСІУ, передає УНН.

Доробок представників України в цей змагальний день склав 1 "срібну" та 2 бронзові медалі. У змаганнях з біатлону (довга дистанція) срібну нагороду завоював Анатолій Ковалевський, бронзові медалі в Ірини Буй та Тараса Радя.

Відтак, у доробку "жовто-блакитних" спортсменів 15 медалей, серед яких - 4 "золоті", 5 "срібних" та 6 бронзових нагород та друга світова позиція.

Додамо також, сьогодні в місті Оберід пройде день Кубку світу, який об'єднує своїм змагальним духом близько 200 спортсменів з 29 країн світу.

Нагадаємо, що в попередній день турніру представники України з біатлону здобули повний комплект нагород.скачать dle 12.1