Працівники "пошти ЛНР" крали російські гроші у якості пенсій для неіснуючих людейКремль "кинув" бойовиків "ДНР" на гроші для порятунку від затоплення шахтПеремоги тижня в ООС: Вдала вилазка в тил ворога і 18 ліквідованих бойовиківДекабрь цвета хаки. Как страна живет при военном положенииВпечатляющие результаты первой недели военного положенияБізнесмени в рясахІНТЕРВ`Ю З ПРЕОСВЯЩЕННІШИМ ФОТІЄМ, ЄПИСКОПОМ ЗАПОРІЗЬКИМ І МЕЛІТОПОЛЬСЬКИМПамятка от СБУ: что делать, если вы по работе в Азовском море и вас собираються задержатьЗапорізька громадськість в черговий раз звернулась до архієреїв УПЦ (МП) Запорізького регіону"Тренувальна база "путінюгента": Окупанти перетворили "Артек" на мілітаризований табір (ФОТО)Підсумки тижня в "ЛНР": Ціна людського голосу та навала "спостерігачів"Перемоги тижня в ООС: Десятки "покрошених" бойовиків і терорист-підривник за гратамиЛука-Анісімов, до Запорізької єпархії УПЦ (МП) вийшли активістиЖить по «канонам» - евангелие от «Луки»Дії Росії в акваторії Азовського моря не мають нічого спільного з морським правом та нагадують вчинки ображеної дитини.
Полезная информация

Сегодня:


» » Гуманітарна допомога Донбасу

Гуманітарна допомога Донбасу

На окупованій території Донбасі зафіксували чергову партію пального та переміщення військової техніки окупантів

Про це повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

За його даними, відзначаються активні перевезення військової техніки бойовиків через Торез-Шахтарськ на окупований Донецьк.

"Фіксується проходження до 30 і більше одиниць автотранспорту окупантів на добу. Часто в колонах з автотранспортом фіксується бронетехніка. Так, вчора відзначалося перекидання 2-х БМП-1 і 1 МТ-ЛБ, до вечора фіксувалася колона з 5-и БТР-70 80 і 4 Уралу", - йдеться у повідомленні.

За його даними, між Мар'ївкою та Березівським окупанти продовжують активні роботи пз обладнання району оборони батальйону.

"Працівниками Державтоінспекції зафіксовано використання цивільної будівельної техніки (бульдозер, екскаватор і кілька самоскидів). Обладнуються траншеї і капоніри під техніку. Роботи ведуться активно", - зазначає Тимчук.

Крім того, повідомляється з території Росії через Довжанський на Кришталевий проїхала колона з 10 довгомірів-паливозаправників.

"Дана цільова партія палива призначена для "1-го АК ДНР". Машини цивільні, однак колону супроводжував 2 автобуси з озброєними найманцями", - йдеться у повідомленні.

скачать dle 12.1
Категория: Украина | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.