Полезная информация

Сегодня:


» » У Запоріжжі власники авто на єврономерах влаштували автопробіг за «доступні автівки»

У Запоріжжі власники авто на єврономерах влаштували автопробіг за «доступні автівки»
У Запоріжжі близько 200 автомобілістів провели автопробіг центральним проспектом міста.

Організатором акції виступила громадська організація «Авто Євросила Запоріжжя», яка об’єднує місцевих власників автівок з іноземною реєстрацією. До автопробігу також долучилися жителі інших міст регіону, зокрема Мелітополя, Бердянську, Оріхова та Дніпрорудного.

«Ми сьогодні в черговий раз хочемо нагадати, що проблема єврономерів в Україні не вирішена. Хочемо добитися якогось адекватного рішення, хочемо доступних автівок на постійній основі для всіх українців. Ми не хочемо разової легалізації лише для себе, а хочемо, щоб будь-який українець міг купити доступну автівку. В тих умовах, що зараз виробник український, якого раніше казали ніби захищаємо, припинив випуск тих же «Ланосів». Тобто ми зараз залишились без вукраїнського виробника, однак нам не відкривають ринок європейських якісних доступних автівок. Мета акції по всій Україні нагадати перед сесійним тижнем у Верховній Раді, що ми нікуди не поділись», – розповів представник активістів Владислав Погорєлов.

Подібні акції протесту власників автівок з іноземною реєстрацією сьогодні проходять в інших обласних центрах України та в Києві.

У травні 2017 року президент України Петро Порошенко доручив уряду вжити заходів для невідкладного врегулювання ситуації щодо недодержання вимог митного законодавства при використанні в Україні транспортних засобів з іноземною реєстрацією. Порошенко також доручив удосконалити законодавство щодо регулювання тимчасового ввезення таких авто на територію України.

Уряд подав до парламенту законопроект №7286, яким пропонується встановити, що особисті транспортні засоби, тимчасово ввезені в Україну більше ніж на 90 днів, протягом 10 робочих днів підлягають державній реєстрації без зміни реєстраційних документів і номерних знаків країни їх реєстрації. Передбачається також створення реєстру зареєстрованих авто на іноземних номерах. Проте цей документ у сесійній залі Ради ще не розглядали.

Протягом 2017 року власники автомобілів із іноземною реєстрацією кілька разів протестували з вимогою легалізації нерозмитнених авто. Протестувальники вимагали змінити закони так, щоб уможливити реєстрацію своїх авто за прийнятною ціною.скачать dle 12.1
Категория: Запорожье | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.