«Істеричний митрополит»Працівники "пошти ЛНР" крали російські гроші у якості пенсій для неіснуючих людейКремль "кинув" бойовиків "ДНР" на гроші для порятунку від затоплення шахтПеремоги тижня в ООС: Вдала вилазка в тил ворога і 18 ліквідованих бойовиківДекабрь цвета хаки. Как страна живет при военном положенииВпечатляющие результаты первой недели военного положенияБізнесмени в рясахІНТЕРВ`Ю З ПРЕОСВЯЩЕННІШИМ ФОТІЄМ, ЄПИСКОПОМ ЗАПОРІЗЬКИМ І МЕЛІТОПОЛЬСЬКИМПамятка от СБУ: что делать, если вы по работе в Азовском море и вас собираються задержатьЗапорізька громадськість в черговий раз звернулась до архієреїв УПЦ (МП) Запорізького регіону"Тренувальна база "путінюгента": Окупанти перетворили "Артек" на мілітаризований табір (ФОТО)Підсумки тижня в "ЛНР": Ціна людського голосу та навала "спостерігачів"Перемоги тижня в ООС: Десятки "покрошених" бойовиків і терорист-підривник за гратамиЛука-Анісімов, до Запорізької єпархії УПЦ (МП) вийшли активістиЖить по «канонам» - евангелие от «Луки»
Полезная информация

Сегодня:


» » Запоріжцям масово розносять проросійську пропаганду

Запоріжцям масово розносять проросійську пропаганду
Тираж сепаратистської газети «Полк Победы» 50 тисяч екземплярів.
Директор Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації Мороко Владислав на своїй сторінці в «Фейсбук» повідомив, що йому персонально принесли газету проросійської організації Андрія Іванова «Полк Победы». За родом своєї діяльності, «Полк Победы» практично ідентичний російському проекту «Безсмертний полк».

Владислав зазначив, що на багатотиражці була вказана його адреса, а виходячи з цього можна зробити висновок, що сепаратисти ціленаправлено розносять свою пропаганду запоріжцям.
Запоріжцям масово розносять проросійську пропаганду


Раніше ми повідомляли, що 2 лютого «Полк Победы» проводив у місті акцію, яка була присвячена 75 річниці перемоги у битві за Сталінград. Тоді нашим кореспондентом вперше була помічена ця газета, яку роздавали бабусі. На питання, що це таке, жіночки відповіли, що це — листівка для запоріжців.скачать dle 12.1


Источник
Категория: Запорожье | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.