Грандиозный обман с паспортами ЛНР-ДНРБлогер показав, як снайпер бойовиків вбиває мирного жителя на ДонбасіПідсумки тижня в "ДНР": Конфуз Пушиліна та "депутатські навчання"Підсумки тижня в "ЛНР": Чергові хитрощі агресора та купа зброї на трикотажній фабриціВ Запорожье директор и соучредитель фирмы “отжимают” базы отдыха и детский лагерь на Азове.Адепты «русского мира»Заблукале вівценяНе перевилися сепари в Україні?!Озброєні бойовики "ДНР" забороняють ОБСЄ проїжджати в населені пунктиПідсумки тижня в "ЛНР": Пошук нових перспектив та махінації з паспортамиПідсумки тижня в "ДНР": "Загострення" через Суркова та "шпіономанія" окупантівЗСУ знищили одного бойовика і ворожий безпілотникПідсумки тижня в "ЛНР": Нав'язування "прямого діалогу" та нові фейки від окупантівПідсумки тижня в "ДНР": Несподіваний спів Пушиліна та чергові снайперські планиВ Запорожской области рейдеры захватывают базы отдыха «Азов-стиль»
Полезная информация

Сегодня:


» » ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКИЙ РАЙСУД ЗАПОРІЖЖЯ ЗАПРАЦЮВАВ У НОВОМУ ПРИМІЩЕННІ

ОРДЖОНІКІДЗЕВСЬКИЙ РАЙСУД ЗАПОРІЖЖЯ ЗАПРАЦЮВАВ У НОВОМУ ПРИМІЩЕННІ
Відбулася урочиста церемонія відкриття нової адміністративної будівлі Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя, розташованої у місті Запоріжжі на вул. Перемоги, 107-Б. Про це йдеться на сайті Вищої ради правосуддя.

За інформацією апеляційного суду Запорізької області, площа нового приміщення Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя охоплює 1376 квадратних метрів. Будівлю оснащено сучасною системою блискавкозахисту, яка забезпечує безпечне перебування у ній людей під час грози, а також запобігає псуванню електронно-обчислювальної техніки та виникненню пожежонебезпечних ситуацій.

Під час реконструкції будівлі суду особливу увагу приділено створенню в суді зручних умов для перебування у ній маломобільних груп населення: входи до будівлі обладнано двома пандусами, поруч із дверима, до яких ведуть пандуси, встановлено кнопки виклику, у приміщенні суду облаштовано спеціальний санвузол для осіб з інвалідністю.

Зали судових засідань для слухання кримінальних справ облаштовані передбаченими Кримінальним процесуальним кодексом України загородженнями зі скла, які відокремлюють підсудних від складу суду і присутніх громадян. У суді наявні три камери з технологією «тепла підлога» для тримання підсудних, конвойне приміщення, окремі туалети для підсудних та особового складу варти, бокс для заїзду конвойного автомобіля, а також створено умови для відвідувачів, зокрема встановлено стенди з інформацією щодо діяльності суду, навігацією по будівлі суду тощо. Крім того, встановлено уніфіковану систему контролю і управління доступом, оснащену найсучаснішим обладнанням.скачать dle 12.1


Источник
Категория: Запорожье | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.