Грандиозный обман с паспортами ЛНР-ДНРБлогер показав, як снайпер бойовиків вбиває мирного жителя на ДонбасіПідсумки тижня в "ДНР": Конфуз Пушиліна та "депутатські навчання"Підсумки тижня в "ЛНР": Чергові хитрощі агресора та купа зброї на трикотажній фабриціВ Запорожье директор и соучредитель фирмы “отжимают” базы отдыха и детский лагерь на Азове.Адепты «русского мира»Заблукале вівценяНе перевилися сепари в Україні?!Озброєні бойовики "ДНР" забороняють ОБСЄ проїжджати в населені пунктиПідсумки тижня в "ЛНР": Пошук нових перспектив та махінації з паспортамиПідсумки тижня в "ДНР": "Загострення" через Суркова та "шпіономанія" окупантівЗСУ знищили одного бойовика і ворожий безпілотникПідсумки тижня в "ЛНР": Нав'язування "прямого діалогу" та нові фейки від окупантівПідсумки тижня в "ДНР": Несподіваний спів Пушиліна та чергові снайперські планиВ Запорожской области рейдеры захватывают базы отдыха «Азов-стиль»
Полезная информация

Сегодня:


» » Як запорізькі лікарні заощаджують на опаленні?

Як запорізькі лікарні заощаджують на опаленні?
Запоріжжя — одне з двох міст, обраних для масштабних реформ у сфері енергоощадження. Основний акцент робиться на будівлі бюджетної сфери. Сьогодні представники проекту USAID розказали про перші результати спільної роботи та продемонстрували, як саме працює система енергоефективності.

Біопаливна котельня у міській лікарні №1 працює на лушпинні соняшника. Для компанії інвестора — це перший досвід роботи у Запоріжжі. За словами Сергія Кондратюка, така котельня може заміщувати в середньому до мільйона кубів природного газу на рік. І, якщо казати про гроші, технологія принесе місту неабияку економію.

Запоріжжя — одне з двох міст-партнерів, обраних для масштабних реформ у сфері енергозбереження. Це тільки початок великих енергетичних змін, зазначили представники проекту. В майбутньому планується реалізувати цілу програму розвитку муніципальної інфраструктури. Використання альтернативних джерел енергії у бюджетних установах — це реальна можливість економити кошти бюджету Запоріжжя, зазначив міський голова Володимир Буряк. Якщо енергоефективні системи, подібні до тієї, яка реалізується в котельні міської лікарні, будуть впроваджені у всіх бюджетних закладах міста — економія буде чималою, зазначили учасники зустрічі.

Відео: https://youtu.be/XxD7Fs52rWgскачать dle 12.1


Источник
Категория: Запорожье | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.