Підсумки тижня в "Л-ДНР": План "депортацiя" та колотнеча через "нормандську зустрiч"Перемоги тижня в ООС: Звільнення начальника розвідцентру Росії і кинуті у в'язницю бойовики "ЛНР"Перемоги тижня в ООС: Ліквідація трьох десятків бойовиків "Л-ДНР" і просування вперед під ГорлівкоюУтопія продовжується"Истинное" лицо руководителя Запорожско "Нацкорпуса"Представник Росії погрожував членам комітету ООН через "кримську" резолюціюПеремоги тижня в ООС: Знищені бойовики "Л-ДНР" і викриті агенти ФСБВ окупованому "Артеку" за місяць померло двоє дітейПримусовий призов до армії в КримуЗаборона бути собою: полювання на журналістівКрим сьогодні: старі репресії у новій обгортціМиссия выполнима, или худшее еще впереди?У Бахмуті з'явилися білборди з закликами до мешканців окупації не отримувати паспорт РосіїПеремоги тижня в ООС: Ліквідація ворожих вогневих точок разом з терористамиПідсумки тижня в "ЛНР": Зустріч у форматі ТКГ та розведення сил та засобів у районі Станиці Луганської
Полезная информация

Сегодня:


» » У Запорізькій області за 2017 рік призначено субсидій на 200 млн грн

У Запорізькій області за 2017 рік призначено субсидій на 200 млн грн
У Запорізькій області в 2017 році 453,6 тисяч домогосподарств отримали субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії, з них: в міських поселеннях – 370,7 тисяч, в сільській місцевості – 82,9 тисяч домогосподарств.

Як повідомили в Головному управлінні статистики у Запорізькій області, загальна сума призначених субсидій у 2017 році склала 192,8 млн грн. Середня сума призначеної субсидії на одне домогосподарство в грудні – 713,5 грн.

Крім того, 39,2 тисяч домогосподарств звернулися за субсидіями готівкою для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Такі субсидії отримали 31,7 тис. домогосподарств на суму 87,4 млн грн.

Заборгованість населення за житлово-комунальні послуги на кінець грудня 2017 року (з урахуванням заборгованості, що виникла в попередні періоди) становила: газопостачання – 642 млн грн; централізоване опалення та гаряче водопостачання – 641,1 млн грн; утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 150,2 млн грн; централізоване водопостачання та водовідведення – 107,5 млн грн; вивезення побутових відходів – 25,5 млн грн.

Крім того, за електроенергію населенням області сплачено в грудні 114,2 млн грн. Заборгованість населення за електроенергію на кінець грудня (з урахуванням заборгованості, що виникла в попередні періоди) склала 154,3 млн грн.скачать dle 12.1


Источник
Категория: Запорожье | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.