Грандиозный обман с паспортами ЛНР-ДНРБлогер показав, як снайпер бойовиків вбиває мирного жителя на ДонбасіПідсумки тижня в "ДНР": Конфуз Пушиліна та "депутатські навчання"Підсумки тижня в "ЛНР": Чергові хитрощі агресора та купа зброї на трикотажній фабриціВ Запорожье директор и соучредитель фирмы “отжимают” базы отдыха и детский лагерь на Азове.Адепты «русского мира»Заблукале вівценяНе перевилися сепари в Україні?!Озброєні бойовики "ДНР" забороняють ОБСЄ проїжджати в населені пунктиПідсумки тижня в "ЛНР": Пошук нових перспектив та махінації з паспортамиПідсумки тижня в "ДНР": "Загострення" через Суркова та "шпіономанія" окупантівЗСУ знищили одного бойовика і ворожий безпілотникПідсумки тижня в "ЛНР": Нав'язування "прямого діалогу" та нові фейки від окупантівПідсумки тижня в "ДНР": Несподіваний спів Пушиліна та чергові снайперські планиВ Запорожской области рейдеры захватывают базы отдыха «Азов-стиль»
Полезная информация

Сегодня:


» » У Запорізькій області за 2017 рік призначено субсидій на 200 млн грн

У Запорізькій області за 2017 рік призначено субсидій на 200 млн грн
У Запорізькій області в 2017 році 453,6 тисяч домогосподарств отримали субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та електроенергії, з них: в міських поселеннях – 370,7 тисяч, в сільській місцевості – 82,9 тисяч домогосподарств.

Як повідомили в Головному управлінні статистики у Запорізькій області, загальна сума призначених субсидій у 2017 році склала 192,8 млн грн. Середня сума призначеної субсидії на одне домогосподарство в грудні – 713,5 грн.

Крім того, 39,2 тисяч домогосподарств звернулися за субсидіями готівкою для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива. Такі субсидії отримали 31,7 тис. домогосподарств на суму 87,4 млн грн.

Заборгованість населення за житлово-комунальні послуги на кінець грудня 2017 року (з урахуванням заборгованості, що виникла в попередні періоди) становила: газопостачання – 642 млн грн; централізоване опалення та гаряче водопостачання – 641,1 млн грн; утримання будинків і споруд та прибудинкових територій – 150,2 млн грн; централізоване водопостачання та водовідведення – 107,5 млн грн; вивезення побутових відходів – 25,5 млн грн.

Крім того, за електроенергію населенням області сплачено в грудні 114,2 млн грн. Заборгованість населення за електроенергію на кінець грудня (з урахуванням заборгованості, що виникла в попередні періоди) склала 154,3 млн грн.скачать dle 12.1


Источник
Категория: Запорожье | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.