Кораблі НАТО в Чорному морі: Як Росія відреагує на Sea Shield 2019Підсумки тижня в "ДНР": "Червоний" режим на КПВВ та обійми Фріша з МорозовоюПідсумки тижня в "ЛНР": Обшук в соборі ПЦУ та зустріч "гвардійців" з "героями руської весни"У мережі показали окупантів, ліквідованих українськими снайперамиПідсумки тижня в "ЛНР": Передача в'язнів та черговий меморандум окупантівПідсумки тижня в "ДНР": Фантазії про вибори та пошук "молодих гвардійців"ФСБ "зачищає" у Криму "свідків Єгови"ЄС задекларував незаконність анексії Криму РосієюОкупанти вивозять в Татарстан експонати кримських музеївСправжній «Кізяк»Преследование Христиан продолжается!У "Л-ДНР" вигадали "інструкції" для обмеження пересування спостерігачів ОБСЄПідсумки тижня в "ЛНР": Нові правила бойовиків та бійки на КПВВПідсумки тижня в "ДНР": Одкровення Бородая та претензії до "гаманця Захарченка"На Росії заарештували "екс-міністра" "ДНР"
Полезная информация

Сегодня:


» » Промисловий комплекс області розпочав рік зростанням виробництва

Промисловий комплекс області розпочав рік зростанням виробництва
Підбито підсумки роботи промислового комплексу Запорізької області за січень 2018 року. За даними Головного управління статистики у Запорізькій області, у січні 2018 року обсяги промислового виробництва в області у порівнянні з груднем 2017 року зменшились на 9,0 %, натомість у порівнянні з січнем 2017 року збільшилися на 10,2 %.

Зростання промислового виробництва в січні 2018 року порівняно з січнем минулого року обумовлено збільшенням обсягів на підприємствах добувної та переробної промисловості на 12,3 %, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря - на 4,6 %. Проте у порівнянні з груднем 2017 року відбулося зменшення обсягів виробництва у добувній та переробній промисловості на 14,4 %. Разом з тим, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря забезпечило зростання обсягів виробництва на 10,3 %.

Зростання обсягів промислового виробництва у січні 2018 року проти січня 2017 року відмічено на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 17,2 %, переробної промисловості – на 11,7 %.

Слід зазначити, що в переробній промисловості зростання виробництва у 2018 році відбулося в усіх галузях.

Обсяги виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення відносно січня 2017 року зросли на 23,7 %.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції відбулося зростання на 15,2 % проти попереднього року.

Приріст обсягів виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції становив 11,2 %.

У галузі металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування, у січні 2018 року відбулося зростання на 13,3 %.

У машинобудуванні, крім ремонту, монтажу машин і устаткування, у січні 2018 році зростання склало 21,0 % проти січня 2017 року.

У текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у звітному періоді відбулося зменшення обсягів виробництва на 2,1 %.

Загалом промисловим комплексом області за січень–грудень 2017 року було реалізовано продукції (товарів, послуг) на суму 187781,4 млн. грн.. (у відпускних цінах без ПДВ та акцизного збору).скачать dle 12.1


Источник
Категория: Запорожье | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.