Когось утилізують: У Донецьку після вибухів почалася стрілянинаПідсумки тижня в "ЛНР": Життя без світла та 33 загадкових танкиПідсумки тижня в "ДНР": "Первородний гріх Дебальцева" та чергові провокації на блок-посту«Суцільне розчарування» або «що чекає жителів Донбасу»Тимошенко поручила руководить выборами в Киеве Алле Шлапак – «дерибанщице» времен Черновецкого и ЯнуковичаСтало відомо про значні втрати окупантів на Донбасі впродовж січня"Це не розвиток "Мінська", а додаткові угоди": МінТОТ розгромив "мирний план Сайдіка"Перемоги тижня в ООС: Знищена ворожа бронетехніка і трофейні кулемети«Головні – не зовсім Головні?! Або як змінюється релігійна ситуація в регіоні»Попередження для Запорожців про ризики неофіційного працевлаштування та нелегальної трудової міграціїХодаковський визнав, що "республіки" нав'язала Донбасу РосіяВ Донецьку водії трамваїв масово звільнились через невиплату зарплати, - соцмережіВ окупованому Антрациті бойовики придушили страйк шахтарів, які вимагають виплати зарплатиПрограли Підмосков'ю і Вологді: окупований Крим скотився на п'яте місце за популярністю в туристівГримчак: У "Л-ДНР" за останній рік спостерігається нестача продуктів
Полезная информация

Сегодня:


» » Промисловий комплекс області розпочав рік зростанням виробництва

Промисловий комплекс області розпочав рік зростанням виробництва
Підбито підсумки роботи промислового комплексу Запорізької області за січень 2018 року. За даними Головного управління статистики у Запорізькій області, у січні 2018 року обсяги промислового виробництва в області у порівнянні з груднем 2017 року зменшились на 9,0 %, натомість у порівнянні з січнем 2017 року збільшилися на 10,2 %.

Зростання промислового виробництва в січні 2018 року порівняно з січнем минулого року обумовлено збільшенням обсягів на підприємствах добувної та переробної промисловості на 12,3 %, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря - на 4,6 %. Проте у порівнянні з груднем 2017 року відбулося зменшення обсягів виробництва у добувній та переробній промисловості на 14,4 %. Разом з тим, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря забезпечило зростання обсягів виробництва на 10,3 %.

Зростання обсягів промислового виробництва у січні 2018 року проти січня 2017 року відмічено на підприємствах добувної промисловості і розроблення кар’єрів на 17,2 %, переробної промисловості – на 11,7 %.

Слід зазначити, що в переробній промисловості зростання виробництва у 2018 році відбулося в усіх галузях.

Обсяги виробництва коксу та продуктів нафтоперероблення відносно січня 2017 року зросли на 23,7 %.

У виробництві хімічних речовин і хімічної продукції відбулося зростання на 15,2 % проти попереднього року.

Приріст обсягів виробництва гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції становив 11,2 %.

У галузі металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устаткування, у січні 2018 року відбулося зростання на 13,3 %.

У машинобудуванні, крім ремонту, монтажу машин і устаткування, у січні 2018 році зростання склало 21,0 % проти січня 2017 року.

У текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів у звітному періоді відбулося зменшення обсягів виробництва на 2,1 %.

Загалом промисловим комплексом області за січень–грудень 2017 року було реалізовано продукції (товарів, послуг) на суму 187781,4 млн. грн.. (у відпускних цінах без ПДВ та акцизного збору).скачать dle 12.1


Источник
Категория: Запорожье | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.