Працівники "пошти ЛНР" крали російські гроші у якості пенсій для неіснуючих людейКремль "кинув" бойовиків "ДНР" на гроші для порятунку від затоплення шахтПеремоги тижня в ООС: Вдала вилазка в тил ворога і 18 ліквідованих бойовиківДекабрь цвета хаки. Как страна живет при военном положенииВпечатляющие результаты первой недели военного положенияБізнесмени в рясахІНТЕРВ`Ю З ПРЕОСВЯЩЕННІШИМ ФОТІЄМ, ЄПИСКОПОМ ЗАПОРІЗЬКИМ І МЕЛІТОПОЛЬСЬКИМПамятка от СБУ: что делать, если вы по работе в Азовском море и вас собираються задержатьЗапорізька громадськість в черговий раз звернулась до архієреїв УПЦ (МП) Запорізького регіону"Тренувальна база "путінюгента": Окупанти перетворили "Артек" на мілітаризований табір (ФОТО)Підсумки тижня в "ЛНР": Ціна людського голосу та навала "спостерігачів"Перемоги тижня в ООС: Десятки "покрошених" бойовиків і терорист-підривник за гратамиЛука-Анісімов, до Запорізької єпархії УПЦ (МП) вийшли активістиЖить по «канонам» - евангелие от «Луки»Дії Росії в акваторії Азовського моря не мають нічого спільного з морським правом та нагадують вчинки ображеної дитини.
Полезная информация

Сегодня:


» » За кошти обласного бюджету цьогоріч куплять спортивне знаряддя для молоді

За кошти обласного бюджету цьогоріч куплять спортивне знаряддя для молоді
Представники облради обговорювали питання оздоровлення школярів і студентської молоді, зокрема, дитячо-юнацького туризму.

Зараз у закладі є навчальні кабінети туристичного та історико-археологічного профілю, база на 150 місць та оздоровчий табір. Крім того, Центр туризму має чотири структурні підрозділи: Веселівський, Приморський, Токмацький, Чернігівський, а також мережу гуртків у Запоріжжі та прилеглих районах. У центрі займається більше двох тисяч дітей віком від 5 до 22 років. Цьогоріч з обласного бюджету виділено 320 тисяч гривень на придбання байдарок та 120 тисяч – для купівлі електронної системи для змагань зі спортивного орієнтування. Депутати облради впевнені, цей заклад дає можливість дітям вести здоровий спосіб життя та займатись цікавою справою.скачать dle 12.1


Источник
Категория: Запорожье | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.