Полезная информация

Сегодня:


» » ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ У ВЕСНЯНО-ЛІТНІЙ ПЕРІОД ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ КОМПЛЕКСНА ПІДГОТОВКА

ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ У ВЕСНЯНО-ЛІТНІЙ ПЕРІОД ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ КОМПЛЕКСНА ПІДГОТОВКА

З настанням літнього періоду актуалізується питання масових пожеж. У зв’язку з цим Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації разом з Головним управлінням ДСНС України у Запорізькій області та Департаментом з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації розроблено «План дій структурних підрозділів обласної державної адміністрації, райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, територіальних органів міністерств та відомств з детальними заходами щодо попередження і недопущення пожеж у весняно-літній період 2018 року».

За даними Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації,  всі наявні пожежні автомобілі та техніка, пристосована для пожежегасіння, приведені в працездатний стан. Агрогосподарства області мають у наявності достатню кількість пально-мастильних матеріалів для проведення збиральних робіт. На постійному контролі залишається  протипожежний стан місць збирання та зберігання врожаю зернових культур.

Керівникам  територій доручено забезпечити цілодобовий моніторинг природних екосистем на підпорядкованих територіях з метою своєчасного виявлення пожеж; організувати контроль щодо недопущення випалювання лісосмуг; створити резерв паливно-мастильних матеріалів для ліквідації пожеж; організувати із залученням представників ГУ ДСНС України у Запорізькій області перевірку готовності місцевих пожежно-рятувальних підрозділів, лісових пожежних станцій; організувати проведення через ЗМІ роз’яснювальної роботи з населенням з питань дотримання правил пожежної безпеки.

Головному  управлінню Державної служби надзвичайних ситуацій України у Запорізькій області рекомендовано забезпечити цілодобовий моніторинг природних екосистем області; провести перевірки протипожежного стану місць збору, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції; провести спільні навчання з підрозділами Запорізького обласного управління лісового та мисливського господарства щодо гасіння лісових пожеж.

Головному управлінню Національної поліції у Запорізькій області рекомендовано в пожежонебезпечний період тимчасово обмежувати доступ громадян, у тому числі на транспортних засобах, до лісових масивів та лісопаркових зон;  організувати патрулювання нарядів поліції в місцях масового відпочинку людей у лісопарковій зоні.

Запорізьке обласне управління лісового та мисливського господарства також має забезпечити введення тимчасових обмежень на відвідування населенням лісів та в’їзд до них автотранспортних засобів у період встановлення високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки.          

На Державну екологічну інспекцію в Запорізькій області та Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області покладено контроль та забезпечення притягнення до відповідальності осіб, винних у спалюванні рослинності в заплавах річок, стерні, сухостою та сміття на сільгоспугіддях і присадибних ділянках.

Запорізьким магістральним електричним мережам рекомендовано до початку жнив взяти на облік землі з посівами зернових та соняшника  уздовж повітряних ліній електропередач напругою 330-750 кВ, установити землекористувачів, направити їм листи з вимогами дотримання «Правил пожежної безпеки» та «Правил охорони електричних мереж», заборони влаштування звалищ, підпалів у охоронних зонах, недопущення вогневого методу розчищення полів після збирання врожаю, обов’язкового прибирання протягом трьох днів після косовиці зернових післяжнивних залишків  та оранки чи дискування земель в  охоронних зонах;  забезпечити розчищення та утримання просік уздовж підвідомчих повітряних ліній електропередач, які проходять через лісові масиви та інші  зелені зони.

 

скачать dle 12.1


Источник
Категория: Запорожье | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.