Грандиозный обман с паспортами ЛНР-ДНРБлогер показав, як снайпер бойовиків вбиває мирного жителя на ДонбасіПідсумки тижня в "ДНР": Конфуз Пушиліна та "депутатські навчання"Підсумки тижня в "ЛНР": Чергові хитрощі агресора та купа зброї на трикотажній фабриціВ Запорожье директор и соучредитель фирмы “отжимают” базы отдыха и детский лагерь на Азове.Адепты «русского мира»Заблукале вівценяНе перевилися сепари в Україні?!Озброєні бойовики "ДНР" забороняють ОБСЄ проїжджати в населені пунктиПідсумки тижня в "ЛНР": Пошук нових перспектив та махінації з паспортамиПідсумки тижня в "ДНР": "Загострення" через Суркова та "шпіономанія" окупантівЗСУ знищили одного бойовика і ворожий безпілотникПідсумки тижня в "ЛНР": Нав'язування "прямого діалогу" та нові фейки від окупантівПідсумки тижня в "ДНР": Несподіваний спів Пушиліна та чергові снайперські планиВ Запорожской области рейдеры захватывают базы отдыха «Азов-стиль»
Полезная информация

Сегодня:


» » Українська православна церква Московського Патріархату – чи підтримує Україну?!

Українська православна церква Московського Патріархату – чи підтримує Україну?!

25 червня 2018 року в Києво-Печерській Лаврі відбувся архієрейський з’їзд на якому в терміновому порядку було винесено питання подальшого курсу УПЦ (МП) у зв’язку із можливим наданням Святійшим Вселенським Патріархом Варфоломієм I, Архієпископом Константинополя – Нового Риму Томосу про автокефалію Українській церкві (окремо від УПЦ МП) за зверненням представників народу України (всіх вірян) – Верховної Ради та Президента України.

Страх втратити авторитет, вплив на українських віруючих, монополію та домінуючу роль духовенства в Україні серед архієреїв УПЦ (МП) навіть затьмарило основний привід зібрання – привітання митрополита Київського і всієї України УПЦ (МП) Онуфрія до Дня його Тезоіменитства та пам'яті преподобного Онуфрія Великого (святого і пустельника, одного із Отців Церкви).   

На зібранні обговорювалося питання про те, що Вадим Новінський (засновник ФПГ «Смарт-Холдинг», власник блокуючого пакету компанії «Метінвест», член фракції партії «Опозиційний Блок» у ВРУ, колишній член Партії Регіонів) та митрополит Бориспільський та Броварський УПЦ (МП) Антоній (Паканич, закінчив Московську духовну семінарію, Московську духовну академію, з 2012 року – керівник справами УПЦ МП) 23-24 червня на «Фанарі» (район м.Стамбул, де розташована резиденція Константинопольського Патріарха) провели переговори із Константинопольським Патріархатом та не досягли поставленої мети – нівеляція процесу надання Україні Томосу про автокефалію.

Пряма та глибока залежність УПЦ (МП) від Російської Православної Церкви (РПЦ), яка діє за вказівками керівництва Російської Федерації, вливають на дії архієреїв УПЦ (МП) так, що вони не просто забувають про українську державну незалежність та збройний конфлікт із військовим агресором в особі Російської Федерації, а всіляко пропагандують підтримання братності слов'янських народів (Росії та України), пояснюють військові дії на Сході держави «громадянською війною», прикриваючись вигідними для них цитатами із Святого Писання. А всіляке бажане їм (більше як маячня) просування на інші території України проросійських окупантів не виключено, що окремі представники зустрінуть із радістю та Божим Привітанням. Перед православними віруючими виправдають ці дії як необхідність та метод встановлення миру та спокою.

Схилення думок віруючих, що співпадає із вектором дій Російської Федерації, УПЦ (МП) приховує за нібито толерантністю та висмикнутими з контексту історії (в тому числі релігійної) уривками про Російську (Царську) імперію та неспроможністю України бути незалежною.

Користуються думками окремих верств населення України щодо не завжди сприятливого сприйняття дій органів державної влади та повільністю втілення в життя започаткованих більше як 70 соціально-економічних реформ. При цьому розуміють, що на всі процеси в державі бажають вплинути та їх зруйнувати наші північні сусіди, виставити в негативному світі, поширюючи ідеї сепаратизму та провокуючи на внутрішні конфлікти. І як наслідок в кінцевому вигляді – розчленити Україну, винищити як державу та зробити сірою зоною невизнаних територій в світі.

Всі архієреї УПЦ (МП), що були на з'їзді 25 червня, звісно підвладні (підлеглі) Онуфрія, підтримали його ініціативу своїми підписами у зверненні до Предстоятелів Помісних Православних Церков з метою унеможливлення Україні коли-небудь здобути духовну автокефалію та дійсну незалежність держави від зовнішніх та внутрішніх ворогів. Такі ж представники УПЦ (МП) є і у нас в регіоні – митрополит Запорізький та Мелітопольський Лука та єпископ Бердянський та Приморський Єфрем.

Виправдовують свої антиукраїнські погляди та дії як «втручанням держави в церковні справи», «політичними маніпуляціями», з твердим розумінням йдуть до своєї мети щодо схилення народу України (вірян) до поглядів в розріз ініціатив Верховної Ради та Президента України, чим можуть розпалити релігійні конфлікти та сепаратистські настрої, роблячи державу чорним придатком Російської Федерації.

При цьому не замислюються, що в разі досягнення свої мети проросійських сил, можуть стати не потрібними своїм «хозяинам», як учасники і свідки антидержавних заколотів та форми антидержавного перевороту і збройної агресії РФ (наявні приклади «Моторола», «Гіві» і т.д.). 

Однак, як можна виправдати та знайти слова підтримки для наближених до Бога, якщо вони направляють свої зусилля на шматування рідної нашої держави заради великої ідеї, що диктується Російською Федерацією!?...

скачать dle 12.1
Категория: Запорожье | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.