Полезная информация

Сегодня:


» » Чи на боці народу і незалежності України – Українська православна церква Московського патріархату?!

Чи на боці народу і незалежності України – Українська православна церква Московського патріархату?!

Останнім часом ідея та ініціативи незалежного духовенства в Україні (незалежного від «Руки Кремля»), вищого керівництва виконавчої і законодавчої влади держави та власне самого народу про створення та затвердження діяльності своєї – Єдиної Помісної Православної Церкви, просто бісять духовенство Руської православної Церкви (власне самого «Кремля») і як наслідок або втілення своїх амбіцій у нас в Україні – Українську православну церкву (Московського
Патріархату).
А маніпуляції з боку УПЦ (МП) думками своїх прихожан та простих вірян зашкалюють своїм цинізмом. Так, архієпископ Феодосій (вікарій Київської єпархії УПЦ (МП)) в інтерв’ю від 02.08.2018 року в «Столичном Блоговестнике» (на офіційному сайті північного Київського вікаріанства УПЦ) вказує на участь в хресній ході в м.Києві (27.07.2018 року) 250 тисяч осіб! При цьому 28 липня 2018 року хресна хода з вірянами УПЦ-КП та УАПЦ зібрала в тричі більше людей, а по підрахункам столичної поліції їх було близько 65 тисяч осіб (про ходу УПЦ (МП) поліція називала цифру в 20 тисяч осіб)!!! Духовенство УПЦ (МП) твердить, що Україні не потрібна незалежна церква. Вона вже є – і це ВОНИ! При цьому забувають, що навіть призначити самостійно свого предстоятеля вони не можуть бо треба благословення Москви! Митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука (Коваленко) в щомісячному виданні Запорізької єпархії УПЦ «Летопись Православия» (за липень 2018 року) із назвою «Экклезиологические размышления по поводу создания ЕПЦ» та зухвалим меседжем «Почему раскольники не могут понять природу Церкви», на цілу сторінку друкованого тексту намагається довести (причому розуміння для простого обивателя приходить тільки із толковим словником), що на всі питання в Святому писанні є відповіді, а УПЦ і є тою Єдиною православною церквою в Україні, що бажають бачити народ та керівники держави. При цьому він забув вказати, що дуже часто відвідує святі зібрання Руської православної церкви в Москві. Керівник Управління Запорізької єпархії УПЦ (Лука) в російській Федерації дуже бажана особа – його там поважають, бо він пропагандує та підтримує курс розвитку і відносин для віруючих (акуратну пропаганду ідеї братських народів), що вказує Руська православна церква (знову ж «Рука Кремля»). А як відноситися до того, що УПЦ (МП) не хоче бачити та говорити, про військового агресора – Російську Федерацію, бо йде ж «громадянська», «братовбивча» війна на сході нашої держави. При цьому ж вони ображаються на Збройні сили України, Національну Гвардію, що священнослужителів УПЦ (МП) не допускають до капеланської служби. Про це скаржився проросійському ТВ каналу в Києві «Перший Козацький» заступник голови Синодального відділу УПЦ (МП) по взаємодії із військовими силами та іншими військовими формуваннями (цікаво якими?!) архімандрит Лука (Винарчук). Він не розуміє наказу МВС України, який чітко вказує на те, що «не допускаються до капеланської служби священики, духовні центри яких знаходяться на території країни – агресора»!!! Так, а як їх допускати, якщо вони не вважають російського агресора ворогом, а більше того приклоняються та діють під «дудку» Руської православної церкви!!!
А чому УПЦ (МП) мовчить про анексію Російською Федерацією АР Крим?!? Не тому ж мабуть, що вони самі почали користуватися храмами УПЦ-КП (яких туди тепер не допускають) – як сказано у випуску №47 «Кримська Світлиця». Чи УПЦ (МП) не вважають «віджатий» Крим – анексією?! А благословління священиками УПЦ (МП) російських найманців на Донбасі в 2014 році?! І це вони не пропагандують і не підтримують військові дії?!

Можна одне сказати, що віра в Бога не розділяється на конфесії, духовні центри, релігійні напрямки. Сила народу України в його єдності та незалежності: територіальній, релігійній, економічно-фінансовій та соціально-політичній. Ну не хочеться хлопцям, що пройшли АТО чи ООС на сході нашої держави йти до УПЦ (МП), бо не вірять їм.
Так, чи на боці народу і незалежності України – Українська православна церква Московського патріархату?!

скачать dle 12.1
Категория: Запорожье / Украина | |
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Автору будет очень приятно узнать обратную связь о своей новости.